Лазерна епіляція: підготовка, тонкощі, протипоказання

Лазерна епіляція

Лазерна епіляціяГладка шовковиста шкіра і ніяких волосків декілька років. Мрії? Завдяки лазерній епіляції, це реальність! Втім, щоб позбавитися від небажаної рослинності, недостатньо прийти в хоч трохи пристойний салон і повідомити майстра про свої бажання. Процедура має ряд тонкощів і протипоказань. Яких?

Протипоказання до лазерної епіляції

Фахівці, які проводять лазерну епіляцію, можуть відмовити вам в проведенні сеансу у разі, якщо:

–    на шкірі є запалення, ранки, подряпини, порізи;
–    ви вагітні (навіть якщо це ще непомітно, для свого ж блага повідомте майстра про “цікаве положення”) або годуєте грудьми;
–    ви застуджені, хворієте на грип або герпес;
–    у вас світле або сиве волосся;
–    у вас цукровий діабет.

Про будь-яке наявне захворювання, яке може стати протипоказанням до лазерної епіляції, треба попередити співробітника салону. Адже у разі виникнення ускладнень нарікати буде ні на кого.

Що треба зробити перед епіляцією?

Щоб видалення волосся лазером пройшло успішно, утримаєтеся від загару (від останніх сонячних ванн до процедури повинно пройти не менше місяця). Не треба перед відвідуванням салону і приймати антибіотики певної групи (які конкретно, треба уточнити у майстра). Крім того, за пару днів до епіляції треба збрити волоски. Якщо забудете про це – нічого страшного, фахівець прибере рослинність за допомогою триммера. Можете звернутися у цей салон в києві там знають свою справу.

Варіанти лазерної епіляції

По вашому бажанню  майстер може провести або прицільну, або об’ємну епіляцію. У першому випадку віддаляться окремі волоски (ідеальний варіант для усунення рослинності над губою або в пахвових западинах), в другому – дія лазера пошириться по більшій області.

А що буде після епіляції лазером?

Нерідко відразу ж після сеансу на шкірі з’являються почервоніння, а то і набряк. Не треба лякатися – при акуратному грамотному проведенні процедури вони зникнуть впродовж 24 годин.

У перші дні після лазерного видалення волосся бажано утриматися від купання, візитів в лазню або сауну, спортивних навантажень. А загорати не варто цілий місяць. Втім, результат такі “жертви” явно виправдовує.