Латексний матрац, загальна інформація

Латексний матрац

Сьогодні на продажі є найрізноманітніші моделі матраців, в їх число входять і латексні матраци, які відрізняються від своїх побратимів, як по структурі, так і по внутрішньому наповненню. Розглянемо цей вид матраців детальніше.

Латексні матраци, як видно по назві, виготовляються з латексу. За своєю природою латекс є абсолютно натуральним, а також екологічно безпечним матеріалом.

Що ж є латексом?

Латекс – це молочний сік, який виділяється каучуконосними рослинами. Під час виготовлення латексних матраців, латекс перемішують із спеціальними антибактеріальними добавками. Отриману суміш заливають в герметичну ємність і заморожують до температури мінус тридцять градусів за Цельсієм. Після чого в латексі виникають особливі дихаючі отвори, які дуже схожі на форму бджолиною стільники.

Завдяки цим отворам латекс дістає можливість “дихати”. На завершальному етапі виготовлення матраца, в латекс додають вуглекислий газ, далі латекс нагрівають і охолоджують. На виході виходить готовий латексний матрац. Багато хто помилково вважає, що латексні матраци занадто жорсткі. Проте це далеко не так. Завдяки кількості отворів, про які говорилося вище, легко можна регулювати жорсткість матраца для різних частин тіла.

Тому якщо Ви точно не знаєте, якій саме жорсткості Вам потрібний матрац, при його виборі просто приляжте на матрац і відразу стане ясно, підходить він Вам або ні. Якщо дивитися з медичної точки зору, багато лікарів рекомендують жорсткі латексні матраци людям, які страждають захворюваннями опорно-рухового апарату.

І наостанок коротко перерахуємо основні переваги і недоліки латексних матраців.

Переваги:

1. Чутливість до ваги людини.
2. Чутливість до навколишньої температури.
3. лікувально-оздоровчий ефект.
4. Екологічність.
5. Доступна ціна.

Недоліки

1. Велика маса матраца.
2. Запах клею(вивітрюється через два-три дні).

На цьому завітай, мінуси закінчуються.

P.S. Если вы хотите хорошо спать и иметь правильную осанку, то купить ортопедический матрас просто таки необходимо. Сделать это можно через специальные интернет магазины, где есть и латексные и другие матрасы.