L’amour de trois

Блудна папуга Ultraorange нарешті повертається до своїх обов*язків!  Прошу вибачення за місяці мовчання, але коли немає матеріалу для статтєй, моя совість не дозволяє висмоктувати все з пальця, як роблять автори на якомусь там мейл.ру. Досвід – кращий вчитель, це правда! І ось, сьогодні я хочу поговорити з вами про кохання утрьох.

На написання цієї статті мене надихнуло те, що за останні три тижні мені кілька разів довелося провести ніч у ліжку, де окрім мене було ще двоє людей. Не буду хизуватися тим, було чи як, тому що маю тримати інтригу і маю право на особисте життя =) Але деякими думками з цього приводу хочу поділитися.

По-перше, це дуже цікавий досвід. Лежиш собі поруч із молодим міцним теплим хлопцем, а з іншого боку від нього – інша дівчина. І хлопець цей не належить жодній із вас, і ви йому теж, і це незвично і трохи дивно.

Але як представник класичних жінок-егоїсток маю застерегти: навіть якщо ви хочете просто урізноманітнити своє особисте життя, певна доля ревнощів вам забезпечена, як не крути. Бо хлопець один, а вас двоє.

Одна моя подруга розповідала мені про свій досвід сексу утрьох (теж складом FMF, тобто дві дівчинки і хлопець). Прикольно, каже, але все одно щось не те. Бо коли хлопець пестить іншу дівчину, ти маєш або чекати, або пестити їх обох (задовольняти саму себе у їхній присутності подруга не схотіла).

Якщо ж ти – хлопець між двома дівчатами, то я тобі трохи заздрю :) Звичайно, у тому випадку, якщо тобі подобаються дівчата, ти їм, і у вас усе йде до сексу. До речі: не гайте часу, бо все може досить безславно скінчитися! Наприклад, дівчата можуть піти удвох до гідромасажної ванни, не дозволивши тобі навіть подивитись на це з ВІП-місця на клозеті (саме так скінчилася одна з моїх ночей-на-трьох).

Ситуація «хлопець-дівчина-хлопець» є діаметрально протилежною. Я опитувала своїх знайомих стосовно цього, і з*ясувала, що багато хто фантазував на цю тему, але геть не усі наважилися б спробувати. Деякі хлопці зізнавалися, що бояться випадково торкнутися пеніса свого «колеги» – мовляв, тоді усе бажання зникне, а головною причиною, через яку дівчата не хотіли б зайнятися MFM-сексом (окрім природної сором*язливості) був страх потім відчути себе шльондрою.

Проте є і інші випадки. Двоє моїх знайомих охоче запрошують дівчат до себе, щоб потім весело й запально «сообразить на троих». Звали й мене, але я відмовилась – не через вищезгадані причини, а через надмірну балакучість одного з хлопців. Плітки щодо твоєї поведінки у ліжку – це теж дуже вагомо у будь-якому разі.

Такі от справи. Було б дуже цікаво почути вашу думку щодо кохання утрьох. Чи завжди третій є зайвим?

Дуже люблю англійський та український футбол, вивчаю іноземні мови, слухаю різноманітну музику, обожнюю подорожі та спілкування.