L’amour de trois

Блудна папуга Ultraorange нарешті повертається до своїх обов*язків!  Прошу вибачення за місяці мовчання, але коли немає матеріалу для статтєй, моя совість не дозволяє висмоктувати все з пальця, як роблять автори на якомусь там мейл.ру. Досвід – кращий вчитель, це правда! І ось, сьогодні я хочу поговорити з вами про кохання утрьох.

На написання цієї статті мене надихнуло те, що за останні три тижні мені кілька разів довелося провести ніч у ліжку, де окрім мене було ще двоє людей. Не буду хизуватися тим, було чи як, тому що маю тримати інтригу і маю право на особисте життя =) Але деякими думками з цього приводу хочу поділитися.

По-перше, це дуже цікавий досвід. Лежиш собі поруч із молодим міцним теплим хлопцем, а з іншого боку від нього – інша дівчина. І хлопець цей не належить жодній із вас, і ви йому теж, і це незвично і трохи дивно.

Але як представник класичних жінок-егоїсток маю застерегти: навіть якщо ви хочете просто урізноманітнити своє особисте життя, певна доля ревнощів вам забезпечена, як не крути. Бо хлопець один, а вас двоє.

Одна моя подруга розповідала мені про свій досвід сексу утрьох (теж складом FMF, тобто дві дівчинки і хлопець). Прикольно, каже, але все одно щось не те. Бо коли хлопець пестить іншу дівчину, ти маєш або чекати, або пестити їх обох (задовольняти саму себе у їхній присутності подруга не схотіла).

Якщо ж ти – хлопець між двома дівчатами, то я тобі трохи заздрю :) Звичайно, у тому випадку, якщо тобі подобаються дівчата, ти їм, і у вас усе йде до сексу. До речі: не гайте часу, бо все може досить безславно скінчитися! Наприклад, дівчата можуть піти удвох до гідромасажної ванни, не дозволивши тобі навіть подивитись на це з ВІП-місця на клозеті (саме так скінчилася одна з моїх ночей-на-трьох).

Ситуація «хлопець-дівчина-хлопець» є діаметрально протилежною. Я опитувала своїх знайомих стосовно цього, і з*ясувала, що багато хто фантазував на цю тему, але геть не усі наважилися б спробувати. Деякі хлопці зізнавалися, що бояться випадково торкнутися пеніса свого «колеги» – мовляв, тоді усе бажання зникне, а головною причиною, через яку дівчата не хотіли б зайнятися MFM-сексом (окрім природної сором*язливості) був страх потім відчути себе шльондрою.

Проте є і інші випадки. Двоє моїх знайомих охоче запрошують дівчат до себе, щоб потім весело й запально «сообразить на троих». Звали й мене, але я відмовилась – не через вищезгадані причини, а через надмірну балакучість одного з хлопців. Плітки щодо твоєї поведінки у ліжку – це теж дуже вагомо у будь-якому разі.

Такі от справи. Було б дуже цікаво почути вашу думку щодо кохання утрьох. Чи завжди третій є зайвим?

Дуже люблю англійський та український футбол, вивчаю іноземні мови, слухаю різноманітну музику, обожнюю подорожі та спілкування.
 • Тарас

  Ми вже обісрали Мейл.ру) Прогресуємо!
  Вітаю з поверненням!
  Заздрю тобі)

 • Ultraorange

  Дяка, Тарасе))
  Та як тут не кинути каменя у мейл.ру, коли там більшість статтєй на цю тему – ядерна суміш медичної енциклопедії та еротичних фільмів?))

 • ushenyata

  як на мене, МЖМ краще з погляду дівчини, ніж ЖМЖ))
  хоча кому як, у кого які схильності))
  плюс: жінки всі егоїстки, панове)

 • Ultraorange

  Згодна, згодна: якщо твій розум не проти того, что тебе будуть мати двоє чоловіків, то МЖМ краще. *зашарілася))*

 • dovan

  завжди чомусь думав, що ліжко має бути для двох .. мабуть я ще совкова дитина або я не хочу ділити когось із кимось у ліжку .. або може треба спробувати xD

 • Zara

  хм, для мене це також звучало ДИКО!!! буквально місяця 2 назад.
  але алкоголь і “люди, які я на той час довіряла” зробили своє!!!
  чесно?? вранці я навіть в дзеркало не могла на себе подивитись!!!
  тому, тим, хто не робив цього – повірте, не варто!!! при хорошій фантазії можна із одним партнером досягати свього чого хочеться (і не хочеться:)
  + окрім простої жіночої ревності у дівчат виникає негативна реакція один на одну (на рівні мікрофлори)!!!!не треба жертвувати здоров.ям!!!!!!

 • Cat)

  Так, я теж підтримую думку, що ліжко створене для 2х. Гадаю, що партнерам, які кохають один одного ніхто зайвий не потрібен. Це не природньо, принайні для жінок. Для їх психики. Якщо в чоловікові закладено в архаїчну свідомість бажання заплідники якомога більше жінок, спровоковане інстинктом самозбереження. То жінки могогамні і навпаки бережуть себе для виношування здорового потомства.

 • Макс

  От же ж блін. Завжди знаходиться хтось, який у відповідь на тему про “СЕКС втрьох”, каже що КОХАННЯ має бути вдвох.
  Стаття про насолоду, а не про моральність. Не пробували – отже й не судіть.

 • Dovan

  2 Макс, яка має бути насолода коли після цього дівчина можна зазнати психічних чи інших травм, як писалось вище, сама цього не усвідомлюючи? І усе через те, що їй хтось розповів про насолоду, сам, можливо, не усвідомлюючи про всі наслідки

 • Cat)

  Насолода? Це не природньо. Сексуальність жінки та її можливість відчути насолоду залежить від її психологічного стану та настрою. Тобто оргазми, або просто приємні відчуття можливі лише вразі комфортоного емоційного стану. Тобто дівчина має бути близькою з партнером, мати довіру до нього. А про яке задоволення для дівчини може йти в сексі у трьох – не зрозуміло взагалі.

 • Макс

  Ну це ж вам не снікерс що хтось порадив що воно смачне. Це пристрасть, бажання, яке і визначає психологічний стан та настрій. Мені теж не до сексу перед екзаменом, а от після – залюбки. Так і тут.
  Ти бачиш симпатичного хлопця та дівчину, ти знаєш що вони “не заразні”, і тобі хочеться, ну просто хочеться з ними того, і все. І не тому що, хтось розповів, а тому, що ти збуджуєшся від усвідомлення пестощів чотирма руками, від уяви того, яка на дотик інша дівчина поряд з бажаним хлопцем.

  Не здивуюся, якщо ви ще й голубих й лесбі не розумітимете. І взагалі я не дуже розділяю позиції людей, які викладаючи свої думки, покладаються на сентенції “не зрозуміло взагалі”. Якщо незрозуміло, то певно спочатку треба розібратись, нє?

  Даша привіт, зажигай щє для таких як Dovan і Cat).

 • Тарас

  Ой… зараз такі дівчата бувають, що вже й не знаєш, що там природа заклала.
  У кожного є голова на плечах. Людина саме обирає займатись таким чи ні

 • Ultraorange

  Усім дякую за коментарі!

 • Нестор Махно

  Ти класний автор!

 • Катерина

  хороша стаття. глибока й повчальна. пригадала лише досвід спання з подругою та знайомим у одному ліжку голими та п*яними, але ми просто спали. іще був досвід сексу спочатку з одним, мало знайомим мені фотографом у залі клубу, а через п*ять хвилин з його кращим другом у туалеті того ж клубу. але так шоб свідомо втрьох у ліжку – ніколи. якшо іще рік тому інколи виникали подібні бажання та фантазії, то з появою єдінствєєнава мущіни вся ця дурня (пробачте, якшо когось образила – не хотіла; то суто моя думка) з голови повилітали і не полишила по собі нічого. та я ше й ревнива така, так шо це точно не про мене. тільки б може зважилась на секс із двома незнайомцями\ками. а щодо страху двох партнерів випадково торкнутися членів одне одного, то це, певно, йдеться про закомплесованих або зазомбованих суспільно-прийнятими нормами чувачків.

 • Ultraorange

  Катерина, дуже дякую!
  У тому й справа, що коли з*являється єдиний – тоді так, ризиковані неоднозначні експерименти з _кількістю_ партнерів відходять на другий план.

  Хоча інші ідеї ніхто не заборонить втілювати))

 • Макс

  http://telekritika.ua/notices/2010-05-28/53271
  Дашо не хо поїхати? :)

 • Катерина

  та і ці ідеї ніхто не забороняє втілювати – це просто справа смаку)