Росія хоче перейти на лакові гроші

лакові гроші

лакові грошіУ Росії затурбувалися про продовження віку паперових грошей. Адже середній вік паперових банкнот у Росії становить приблизно від півтори року до двох років. Тому Головному Банку країни потрібно оновлювати паперові гроші кожні два роки. А виробництво грошей не така дешева справа.

Було також встановлено, що головним ворогом паперових грошей є бруд. Саме бруд прискорює псування грошей. При цьому було також встановлено, що 95% всіх списаних паперових грошей були надзвичайно забруднені. Слід також додати, що серед звичайного механічного бруду на грошах також живуть шкідливі мікроорганізми, котрі можуть викликати небезпечні хвороби і у людини.

Саме тому новий захист не тільки продовжить вік паперовим грошам, а ще й захистить їх від бруду. Також нові гроші планують зробити стійкими до вологи. Таким чином гроші стануть ще й більш стійкими до підробок. Адже технологічно вони стануть більш складними, тому підробити їх буде складніше.

P.S. Когда все деньги для ведения бизнеса вдруг закончились, поможет ликвидация ооо и закрытие фирмы – возможно, вам нужно будет создать другой бизнес или заняться чем-то еще.