Кіт у чоботях пробує себе в шкурі фруктового ніндзя

Fruit Ninja PiB

Fruit Ninja PiBДумаю, всі грали в один з перших слешерів Fruit Ninja для тач телефонів, який вийшов на багатьох платформах включаючи Андроїд. Так от Fruit Ninja PiB це доповнення до цієї гри, воно включило в себе класичний режим, а так само новий режим місій. Про класичний багато розповідати не буду, тут все те ж саме, що і в оригіналі, вилітають фрукти та бомби, фрукти режим, бомби немає. У цій версії гри він називається Desperado.

Найбільший інтерес викликає режим місій – Bandito, що складається з 3х актів та фінального рівня. Кожен акт складається з 4х місій. На проходження всіх актів у нас є 3 життя, кожна з яких зникає або при попаданні на бомбу, або якщо ми не виконали умову місії.

Тепер поговоримо про те, що ж із себе представляють місії. Основна фішка в тому, що вони не повторюються, тобто є певний набір цих самих місій і на кожному рівні вони різні. Це нововведення не дає грі набриднути, кожен раз режим Bandito абсолютно нову пригоду. Успіх виконання кожної місії залежить від декількох факторів, де то знадобитися бути пошвидше, де то більш точним. Суть гри не змінилася, нам як і раніше треба розрубувати навпіл фрукти, змінюється те, як вони з’являються на екрані. Тут і фрукти на повітряних кульках, і заховані за віконницями, є навіть режим нагадує тетріс.

Після проходження 3х актів нас чекає фінальний рівень, де перед нами з’являється величезна піньята у формі толі коня, толі ослика. Як я зрозумів, повністю знищити її не можна, кожен раз коли ми наносимо певну кількість пошкоджень вона лопається і на мотузці залишається висіти точно така ж Коняшко тільки в зменшеному розмірі, отакий іспанський аналог матрьошки. Відзначу, що чим менше розмір, тим складніше потрапляти, так як Піньята від наших спроб її знищити мотає по всьому екрану.

Графіка не сильно відрізняється від оригіналу гри, зате озвучення і набір мечів змінені. Коментує наші пригоди так само як і у фільмі Бандерос, а ось в арсеналі кота-ніндзя у чоботях крім «котячих лапок» можна знайти такі цікаві речі, як наприклад феєрверки.

P.S. В качестве источника питания в помещении используйте дизельные электростанции и дизельэлектростанция генераторы Caterpillar, которые кстати также могут работать и в сложных погодных условиях.