Як вибрати килимок в салон машини

килимок в салон машини

килимок в салон машиниСлід сказати, що автомобільні килимки є невід’ємною частиною кожної машини, тому як вони визначають собою міру комфорту водія і його пасажирів. Купувати килимки варто відразу ж, разом з купівлею авто, хоча досить часто вони продаються разом з автомобілем, так що ви можете навіть і не затрудняти себе пошуком відповідного килимка.

Відмітити варто той факт, що для більше хорошого захисту авто від бруду і пилу треба купувати відразу два види килимків, а саме для багажника і для салону. Ті килимки, які призначені для салону машини, також мають свої особливості і різновиди, у тому числі універсальні килимки, звичайні, тобто стандартні, а також зроблені під замовлення для певної моделі машини.

Що стосується універсальних килимків, то треба сказати, що такі килимки потрібно дуже часто міняти, тому як вони швидко зношуються. Але плюс їх в тому, що вони досить недорогі і їх можна купити практично у будь-якому автомобільному магазині.

Ті килимки, які роблять під модель, також діляться на оригінальні і неоригінальні. Більшою мірою вони призначені для імпортних машин і, в основному, продаються в Європі. При цьому оригінальні килимки виготовляють з дорожчих матеріалів і вони можуть служити дуже переконливий проміжок часу.

А що стосується неоригінальних килимків, то існує три їх різновиди, у тому числі гумові, текстильні і поліуретанові. Килимки текстильні відрізняються хорошим вбиранням рідин, а також порівняно доступною ціною. Проте і у них є свої негативні моменти, у тому числі занадто довгий час висихання.

Поліуретанові килимки коштують досить багато, проте їх можна дійсно назвати якісними у багатьох опціях, тому як вони легко виймаються, швидко висихають і не пахнуть на холоді. Ну, а гумові килимки мають невелику ціну і високі борти, хоча і у них багато негативних сторін, у тому числі збереження неприємних запахів, ламкість на холоді і багато що інше.

P.S. В статье не упомянуто только про один тип ковриков, которые сейчас много где можно встретить, это автомобильные 3д коврики которые создаются с помощью современных 3D технологий и могут полностью повторить контуры пола именно вашей машины.