Київська фієста в останні дні літа

Київська фієста в останні дні літа

29-31 серпня в Києві стане ще жаркіший, але не від погоди, а від нестримних іспанських веселощів, кулінарного ярмарку, живої музики, танцювальної ейфорії і TUT USE KIDS MARKET.

Останні дні літа – це остання можливість обзавестися такими враженнями, про які потім холодними зимовими вечорами за грою в преферанс, можна буде згадувати з посмішкою: “так, це сталося влітку 2014”. LAST SUMMER DAYS WEEKEND дає такий шанс 29, 30 і 31 серпня.

Київська фієста в останні дні літа

Все буде по-іспанськи жарко, тому що в ці дні досягає свого апогею Тиждень Іспанії. Паелья, сангрія, фламенко і танго – це далеко не усе пристрасні сюрпризи, приготовані справжніми іспанськими мучачас. Кулінарні майстер-класи, іспанська мова і зустрічі із запеклими мандрівниками – усе це в програмі фестивалю.

Не зрадить традиціям і ярмарок TUT USE. Цього разу темою будуть малюки-олівці, яких ми проводжаємо і збираємо в школу. На TUT USE KIDS можна буде прикупити всякого цікавого шкільного приладдя, іграшок, розвиваючих і пізнавальних штук.

Окремим захватом для гастро-любителів стане кулінарний ярмарок. Найвишуканіші, смачніші, свіжіші і корисніші продукти харчування слухняно лежатимуть на стелажах і чекатимуть своїх нових хазяїв, закоханих в процес готування.

Незвичайні люди незвичайної країни продовжують ділитися накопиченим досвідом. На зустрічах з цікавими людьми в неділю можна буде обговорити будь-яку тему з дизайнером Лілією Литковскою.

В суботу уранці відбудеться арт-квест для діток з особливими потребами “Шкільні дзвіночки”.

Як завжди, буде кіно просто неба, багато живої музики і танців на двох сценах (secret space і main stage), атмосфера легкості, любові і добра. Приєднуйтеся!

Місце проведення : АРТ-ПІКНІК Славы Фроловой, ВДНХ, пр-т академіка Глушкова 1.

Вхід вільний.