Оформлення квітника на дачі

Оформлення квітника

Оформлення квітникаЗазвичай в ролі квітника виступає певної величини ділянку, на якій висаджені різні декоративні рослини. В принципі, спосіб оформлення квітника безпосередньо залежить від стилістичного напряму саду, а також від самих розмірів і місце розташування квітника.

Вибрати спочатку ділянку, де ви плануєте помістити квітник, так для міксбордера вам знадобитися смуга від півтора до 4 м, при цьому звичайним вважається розміщення квітника уздовж будівлі, доріжки, водойми або паркану. Бажано міксбордер зробити для пейзажного саду звивистій форми і якщо так задумано плануванням ландшафту, то в декількох місцях він може перериватися невеликими доріжками.

Щоб розмітити майбутній квітник використовуйте звичайний пісок, так ви візуально зможете побачити кордону квітника і можливе розташування в ньому рослин певних груп. Так, якщо квітник буде розташовуватися біля будинку, то його можна зробити одностороннім, для чого найвищі рослини висаджують біля стіни будови – на далекому краю. Якщо ж міксбордер буде двостороннім, то високі чагарники або квіти висаджують по центру. Рослини для цього підбирають таким чином, щоб він декоративно виглядав все літо.

В якості основи для композиції можна висадити високі багаторічники, як наприклад: в’юнкі рослини, декоративні чагарники, щось на зразок – чубушника, барбарису, бузку або гортензії. Якщо завдяки невеликій ширині квітника не представляється посадити деякі декоративні рослини, то можна використовувати багно або дельфініум, а от для нижнього ярусу квітника підійдуть низькорослі рослини, так: ломикамені, флокси, гвоздики і очитки.

На завершення квітник можна обрамити низькорослої газонної травою. Однак, якщо висаджені рослини, найбільш переважніше відносяться до сухого кам’янистого ґрунту, то обрамлення можна виконати за допомогою керамзиту, дрібної щебінки або кам’яним бордюром.

P.S. Если говорить о даче и загородном доме, то кроме цветника есть еще один вариант разнообразить ландшафт – можете купить каркасный бассейн в Украине и мы вам точно гарантируем, что летом это будет лучшее место для отдыха.