Квітневі концерти гурту АнтитілА на підтримку нового альбому

З початком нового 2011 року гурт «АнтитілА» активно розпочав концертну діяльність. Вже за три місяці колектив відіграв низку концертів у столиці й відвідав декілька міст України.

Наразі триває фінальний етап студійної роботи над другим альбомом, який в найближчі тижні видасть компанія «Moon records». У тому числі готується до перевидання перший альбом «Будувуду» тією ж компанією, в якому доповниться трек-лист новим реміксом на пісню “Бери своє”.

На підтримку виходу в світ нової платівки гурт «АнтитілА» відвідає перші чотири міста: В цих містах група презентує програму з якою представила Україну в Будапешті, де в серпні 2010 р. проходив наймасштабніший музичний фестиваль Європи – «Sziget-2010».

Крім цього, для шанувальників групи готовий ще один сюрприз – нова пісня “Весна-любов”, яку «АнтитілА» заспівали дуетом з відомою російською групою «Total».

Концертний графік:

8 квітня – Херсон, клуб «Аміго», Острів (ріг вулиць Патона і Шенгелія)
9 квітня – Миколаїв, клуб «Аміго», пр. Леніна (Сіті-центр), 98
10 квітня – Одеса, блюз-бар “Дикий Z”, вул. Преображенська, 66 (кут Успенської)
16 квітня – Дніпропетровськ, клуб «Махiмум»,  вул. Глинки 2, “Міст-Сіті Центр”

Засновник інтернет-журналу MOLODI. Життя ламає нас по дорозі кудись та все буде файно і зашибісь. Намагаюсь уникати сірості і стандартності, створюючи щось своє. Ще з дитинства люблю наше – українське.