Світ без кордонів провів квест до Дня захисту дітей

Світ без кордонів

Світ без кордонів1 червня в рамках проекту «Світ без кордонів» від AIESEC Київ було проведено квест до Дня захисту дітей. Квест почався о 13 годині і Маріїнському парку і тривав близько 3 годин.

Активну участь прийняли іноземні стажери проекту,  які займались як і підготовкою, так і проведенням квесту.

Стажери розповідали про свої країни, а також навчили дітей національних ігор:” Ninja”,”Сокс”. Були сформовані команди по 5 чоловік.

Після ігор почався сам квест: учасники виконували різні завдання: шукали місця призначення в різних частинах парку, деякі з яких були вельми ретельно приховані; виконували командні завдання, шукали предмети для “Scavenger hunt”, розшукували стажерів і фотографувалися з ними (одне із завдань квесту), розгадували ребуси, які придумали стажери, на сцені майданчика “Черепашка” грали в показуху, демонструючи стажерам різні слова, спілкувалися між собою і із стажерами.

Також було проведено конкурс малюнку на асфальті на тему «Культурна толерантність», в якому взяли участь навіть прості відвідувачі парку.

По закінченню квесту було проведено нагородження: кожна команда отримала цукерки від партнера квесту ТМ “Росичи”.

Метою проведення квесту було ознайомлення дітей з культурами різних країн, розвиток культурної толерантності та культурної обізнаності дітей.