Квартири від забудовника – пайове будівництво

Квартири від забудовника

Квартири від забудовникаПайове будівництво – здобуло велику популярність як зручний інвестиційний вклад, з реальною метою купівлі нової квартири притягаючи невеликі суми грошей. Дуже швидко цей варіант купівлі нерухомості увійшов до списків найвигідніших інвестицій у свою нерухомість в новітньому стані, не витрачаючи багато засобів.

Великий обіг грошей в подібних забудовах притягнув різного роду забудовників, які не завжди здатні давати добросовісні послуги, а швидше просто збирають гроші, ховаючись від “долевиків”. Якщо не хочете викидати гроші випадковим людям, потрібно виконувати ряд правив, які дозволять оминути небезпечні угоди.

Які стосунки закладаються в поняття забудовник і пайовий вкладник? Будівельна контора, яка згодна займатися забудовами житлових будівель, оформляє спеціальні документи, які дозволяють їй займатися будівництвом на певній ділянці землі. При цьому будівельник повинен числитися в реєстрах як юридична особу.

Вкладник в пайове будівництво вносить свої заощадження у безпосереднє зведення житлового будинку. Причому внески оплачуються поетапно, дозволяючи ширшій кількості громадян купувати власне житло в нових будинках.

Забудовник разом з вкладниками складає договір, де враховуються усі умови забудовника і побажання долевика, записуються як суми внесків, так і точні терміни здачі об’єкту. При закінченні будівництва контора забудовника віддає долевику виплачені їм квартири.

P.S. Вкладывать в паевое строительство это хорошая инвестиция, но доступна не для всех. Конечно же проще и дешевле снять квартиру в нарофоминске или другом городе, причем вам не нужно ждать пока дом закончат строить. Единственное, что но при таком подходите вы платите за свое, а не чужое жилье.