Дизайн маленької квартири-студії у африканському стилі

квартира у африканському стилі

Зробити стильний дизайн невеликої за об’ємом квартири-студії – справа важка. Для цього необхідно використати усю свою фантазію і винахідливість, за умови що будете робити ремонт своїми руками. Для вирішення цього завдання, виберемо колоніальний стиль.

Розпочнемо з кухонної зони, простір якої обмежимо барной стійкою. Під стійкою зробимо багато шафок і ящиків для кухонного начиння. Меблі, щоб вони займали менше місця, монтуватимемо в кутку. У іншому кутку буде встановлена раковина, а поряд з нею – холодильник, що дуже зручно: дістав фрукти або рибу-м’ясо і помив.

Плиту і духову шафу поставимо по центру, оскільки кухонного столу, в класичному розумінні цього слова, у нас не буде. А місця для різання овочів або ліплення пельменів у нас і так предостатньо, адже барная стійка П-образна. Широка частина служить в якості столу, вузька – поставити каструлю або деко з пиріжками.

Колір стін на кухні спокійний і простий. Зону з кахельною плиткою можна прикрасити африканськими мотивами за допомогою фотодруку. Різьблені фасади і сині штори нагадають про побут колоністів з Африки.

Висока стеля дає виграш в просторі, тому спальня знаходитиметься на другому поверсі. Темне постарене дерево дуже до речі підійде для обробки. Підлогу на другому поверсі облицьовуємо, решту робимо з міцного сучасного матеріалу. Ліжко простої форми, невелика тумбочка – ось і усі меблі. А щоб не було нудно, можна використати драпування, узголів’я ліжка декорувати під “шкуру тварини африканської савани” або підібрати покривало з мотивами цього континенту. Подушки теж повинні привносити дихання Африки.

А на першому поверсі розташовуватиметься вітальня. Сходи в спальню не повинні обмежувати простір, тому вони будуть поряд з барною стійкою. Тоді і за стійкою зручно буде сидіти, і в спальню поруч підніматися. З меблів у вітальні поставимо диван, пару крісел і тумбу. На ній стоятиме телевізор. У оббивці дивана і крісел використовуємо африканські візерунки. Строгий класичний стиль.

Тепер треба добре освітити квартиру, щоб розсунути стіни. До дизайну вітальні в африканському стилі підійдуть невеликі лампи з приглушеним світлом. Їх треба розташувати по периметру і доповнити точковими світильниками урозкид по стелі. Відкидаючи химерні тіні, вони нагадуватимуть загадкові африканські ночі. А щоб темні кути не виглядали похмурими, можна поставити туди пару торшерів або повісити бра.

У спальні можна обмежитися одним торшером або нічником. Кухню треба освітити сильніше. Яскрава люстра над зоною готування, стельові світильники над барной стійкою, вбудовані елементи підсвічування в кухонний гарнітур і стійку. От і все. Можна насолоджуватися плюсами перепланування. Стало оригінально, затишно і просторо.

P.S. Каким бы ни был ремонт по стилистике и ценовой политике, покупать бытовую технику лучше хорошего качества. Заказать духовые шкафы siemens а также другие товары компании можете на сайте siemens-bosch.kiev.ua. Спешите до 11 апреля пока не поднялись цены.