Успішна молодь обирає курси дистанційного навчання

курси дистанційного навчання

Зелена Хвиля – читайте ключові екологічні новини першими. Головні екологічні новини України та світу.

курси дистанційного навчанняДля сучасної молодої людини вже зрозуміло, що тільки знання та досвід допоможуть досягти чогось значущого у цьому житті. Причому добре розвинені соціальні навички можуть в значній мірі покращити не тільки вашу майбутню або сучасну кар’єру, але й налагодити ваше особисте життя.

Вже не перший рік подібні курси проводяться міжнародною організацією Corporate Training Materials. Ця організація вже давно переймається покращенням не тільки освіти, але й соціальних навичок спілкування та вирішення проблемних ситуацій серед молоді. Робота організації проводиться у рамках всеукраїнського проекту ПРООН «Соціальна інтеграція та розвиток громадянської відповідальності молоді в Україні».

Ціла система курсів та семінарів була розроблена спеціалістами міжнародної організації. Серед усіх курсів переважна більшість розрахована на самостійне навчання за допомогою мережі Інтернету або при використанні звичайного компакт-диску. Всі курси розраховані на молодь від 14 років і старше.

Серед найпоширеніших курсів: «Вирішення конфліктів», «Творче вирішення проблем», «Кар’єрне консультування», «Управління часом» та «Вивчаємо Веб 2.0». Наприклад, такий курс як «Творче вирішення проблем» допоможе з легкістю долати різноманітні життєві проблеми. Протягом курсу молода людина засвоїть, що проблема перестане бути проблемою тільки тоді, коли для неї буде знайдено рішення. Для того, щоб знайти оптимальне рішення, потрібно визначити саму суть проблеми. Курс допоможе засвоїти такі способи пошуку рішення проблеми, як метод побудови карти розуму та діаграми Дункера, методу мозкової атаки, а також методу вільних асоціацій. Також протягом курсу молода людина повинна навчитися визначати, яке рішення буде найбільш ефективним у кожній з ситуацій.

Для молоді, котра вже працює за обраним фахом, але не може вміло розпоряджатися своїм часом допоможе дуже гарний курс під назвою «Управління часом». Цей курс розраховано на амбіційну молодь, котра хоче ставити перед собою реальні цілі та, раціонально використовуючи час, йти до їх здійснення. Такий курс як «Вирішення конфліктів» стане у нагоді будь-якій людині і не тільки молодій. Адже з конфліктними ситуаціями можна зустрітися де завгодно. За допомогою цього курсу молода людина зможе вивчити не тільки природу конфлікту, проте навчиться ще й застосовувати один з п’яти методів для їх подолання. Також людина навчиться керувати своїм гнівом і зможе тримати себе в руках у стресових ситуаціях.

Усі курси розраховані на підвищення соціальної активності і відповідальності української молоді.

P.S. На сайте http://eecommerce.ru/ вы найдете каталог бесплатных скриптов интернет магазинов (PrestaShop, VirtueMart, Magento и т.д.). А так же уроки, новости и возможность скачать скрипт. Все скрипты с русификатором.