Курс фотографії у Львові

Курс фотографії

Курс фотографіїУ Львові організовано інтенсивний курс фотографії, де школа фотографії імені Марадони надасть найкращий викладачів цієї справи. А саме: Максим Баландюх, Вікторія Яськів, Сергій Михалків, Талія Раїник, Сашко Бистріков. Курс відбуватиметься впродовж 7 днів, 14липня – 20 липня. Власне, ранок передбачає теорію, а вечір все втілюватиметься на практиці.

“Проект для тих людей, які хочуть навчитися фотогарфувати, але не мають змогу відвідувати заняття вечорами впродовж кількох місяців.  Орієнтований насамперед на гостей міста. Наша фотошкола отримувала багато електронних листів і коментарів у соцмережах про те, що шкода, що ми не у Києві, не у Тернополі, не в Ужгороді. До нас часом приїжджають люди із Києва, Рівного, Сваляви, Запоріжжя, але мало людей мають змогу віднайти 4 місяці, аби пожити у Львові. Тому краще – інтенсивний тиждень, від якого можна набратсия як знань, так і значною мірою мотивації для того, аби надалі самостійно продовжувати вдосконалвюатися у фотогарфії.” – розповідає організатор курсу Максим Баландюх.

На курсі розповідатиметься про роботу із світлом, розкажуть про експозицію та композицію, детальніше зупинуться на  головних жанрах фотографії – репортаж, портрет, пейзаж.

Заняття триватиме 2-3 години, у день два заняття.  Вартість  курсу становить  1400 грн. Контакт для запису: photomaradona@gmail.com, 093 095 00 96 (Максим)