Відомі курорти Краснодарського краю

курорти Краснодарського краю

курорти Краснодарського краюКраснодарський край може похвалитися безліччю курортів, які вражають наявністю безкрайніх рівнин, гір, альпійських лугів, піщаних пляжів і морем. Відпочинок на тутешніх курортах різноманітний, тут можна відвідати масу розважальних закладів, прогулятися по лісах, поніжитися в морі, позагорати на піску.

Краснодарський край пропонує відпочинок на Чорному і Азовському морях, сполучених Керченською протокою. Північна частина краю характеризується рівнинним рельєфом, а південна обрамляється горами Великого Кавказу. Краснодарський край граничить з Абхазією, республікою Адигея, Ростовською областю, Ставропольським краєм. По його території протікає річка Кубань, на якій можна рибалити, спускатися по звивистих порогах. Для шанувальників активного відпочинку пропонуються різноманітні екскурсійні маршрути, які можуть бути пішохідними, верховими або водними. До речі, ці маршрути доступні туристам, що прибули по путівках і тим, хто приїхав не в санаторій.

Ласкаве сонце, чисте повітря і морська вода благотворно впливають на стан відпочивальників. Окрім звичайного відпочинку тут можна зайнятися лікуванням різноманітних захворювань, це можливо здійснити в місцевих здравницях оснащених якісною апаратурою.

Приїхавши на курорти Краснодарського краю, усім мандрівникам рекомендується відвідати селище Джубга, що славиться шикарними пляжами і прекрасною природою. Заслуговує на увагу і Ольжинка, де є відмінний галечний пляж. Селище Лермонтово пропонує відпочинок на пісочному пляжі. Також радять відвідати Агою, в якому працює аквапарк “Дельфін”. Селище кучугури ідеально підійде для сімейного відпочинку.

Краснодарський край також відоми бальнеологічними місцями. Підземні води температурою вище +20 градусів благотворно впливають на організм людини. Найзнаменитішим бальнеологічним курортом цього краю виступає Гарячий Ключ, що знаходиться в долині краснодарської річки Псекупс.