Найпрекрасніші курорти Кіпру

курорти Кіпру

курорти КіпруВідпочинок на Кіпрі користується особливою популярністю серед людей. Тут можна прекрасно провести літню відпустку за цілком прийнятні гроші. Чому варто поїхати відпочивати на Кіпр в 2014 році? Тому що саме тут  ви зможете поніжитися під пекучим сонцем на пісочних пляжах, насолодитися надзвичайною і колоритною природою і відкрити для себе багато нових і цікавих речей.

Кіпр славиться своїми маленькими бухтами і білосніжним піском. Якщо ви віддаєте перевагу активному і веселому відпочинку, то тоді вам слід відправитися в район Ай – Напа. Тут постійно шумить весела музика. У цьому місці велика кількість шумних нічних закладів. Загалом тут є все  для веселих і активних молодих людей.

А ось якщо ви віддаєте перевагу спокійному відпочинку в колі своєї сім’ї, то тоді для вас підійде район Протарас. Це дуже славне курортне місце. І перший, і другий варіант вважаються найпопулярнішими і затребуваними місцями відпочинку серед туристів. Варто відмітити, що оскільки ці курорти є престижними, то і готелі тут розташовані найкращими і досить дорогими. Тому якщо ви хочете провести свою відпустку економно, то краще відправитися на курорт Ларнака. Відгуки про тамтешні  готелі знайдете на сайті http://turtella.ru – взагалі це досить цікавий веб0проект для туристів.

А ось на курорті Лімассол пляжний пісок містить кремній, який вважається дуже корисним для шкіри. Як правило, на цьому курорті любить відпочивати молодь. До переваг відпочинку на Кіпрі можна віднести і високий рівень обслуговування, і доступні ціни, і відпочинок у будь-яку пору року. Але варто відмітити, що краще всього відпочивати на Кіпрі в зимовий період. Оскільки у цю пору року і температура води, і температура повітря самі відповідні для пляжного відпочинку.