3 причини купити відеореєстратор

відеореєстратор

відеореєстраторПро питання придбання відеореєстратора сьогодні думають немало водіїв. Це пристрій з вмонтованою камерою, який кріпиться до лобового скла автомобіля. Думки на рахунок цього пристрою дуже різняться, і скептиків стає тільки більше. Чи варто купувати відеореєстратор? Питання дуже актуальне і ми зараз дамо Вам на нього відповідь.

Особливо корисним цей прилад стане при доказі своєї невинності співробітникам ДПС у разі висунення звинувачення. Цей прилад фіксує навіть самі незначні зміни дорожньої обстановки. Такий прилад зможе легко стати свідком, який не матиме своєї думки, а надасть лише докази. Ви зможете надати запис з відеореєстратора в суді. Вона буде прямим доказом Вашої невинності. Але спершу суддя повинен провести експертизу запису. У такому разі присутність відеореєстратора Вам дуже згодиться, оскільки з його допомогою набагато простіше довести свою невинність.

Підставні аварії – вже давно не рідкість і відеореєстратор може дуже згодитися в доказі невинності водія. При такій події зловмисники намагатимуться виставити невинного водія винуватим. Це робиться для того, щоб наживитися на відшкодуванні збитку. У такому разі запис з відеореєстратора буде дуже до речі. Його також можна буде пред’явити в суді. Такого роду шахраї діють дуже грамотно і відеореєстратор може стати єдиним способом довести Вашу невинність. Вибараючи обладння різних фірм можемо порекомендувати вам hikvision або avigard, avtech.

Відеореєстратор допоможе Вам зафіксувати неправове спілкування співробітників міліції, у випадку якщо вони почнуть перевищувати свої повноваження. Це надійний спосіб захистити себе від неправомірних дій співробітників міліції. Не коштує, звичайно, показувати міліціонерові наявність реєстратора, оскільки манера його розмови може істотно змінитися. Майте на увазі, що Ви маєте повне право знімати співробітника міліції в той час, коли він знаходиться на службі.