Культура поїзда

Багацько людей їздять у поїздах, особливо це стосується студентів, які так часто прагнуть добратися до своєї домівки та друзів. Завжди має бути якась культури, чи то пак правила, яких бажано дотримуватися, щоб зробити поїздку прийнятною для усіх.

Одне із багатьох, що виводить людей із себе – це п’яні сусіди по місцю, які, коли й не кричать чи хуліганять, виділяють сморід від якого й самому стає блювотно. Тому для п’янки у поїзді або збирайте цілий вагон друзів, або користуйтеся купе :) А взагалі людей у нетверезому стані міліція при мені радо «виселяла» на наступній ж станції.

Іграшковий поїзд

Користуюся я переважно нічними поїздами і коли лягаєш спати, то особливо дратує музика у навушниках, яка волає на половину вагона. Деяким людям це зовсім не заважає, бо вони, як і я, через музику засинають всього на одну хвилину довше, але щось мені підказує, що це багатьом не до вподоби. Та й вуха свої треба берегти ;)

Я думаю й не варто згадувати про елементарні правила гігієни, які є дуже важливі для приміщень, в яких ви будете знаходитися із сторонніми людьми, адже ваш запах не буде приємним, навіть якщо це дорогі парфуми, а особливо, якщо половина флакона вилита на вас.

Взагалі є ще багато нюансів, які можуть спаскудити поїздку або ж зробити її нудною, адже хороша компанія така рідкість у поїзді…

Вдалих вам поїздок!

 • Сергій

  це стаття? вибачайте, але дане варте лиш якогось індивідуального бложека.

 • Я поїздами не катаюсь, оскільки мій навчальний заклад знаходиться у тому ж місці, обходжусь банальною маршруткою=) тому не можу розділити відчуття, яякі виникають у потязі…

 • навіяно, подорожжю на Lviv Twitter event? :))

 • о і реклама тут

 • Вибачаюсь а про що стаття? начче поради якісь мають даватись… аа берегти свої вуха..слушна порада

 • Dyak, думка про її написання вже була давно, як бачимо вийшло не дуже))

  Панченко, ідея показати людям, як не потрібно робити у поїзді. яка реклама?

 • Veselkova

  ееее.. КО повідомляє: це дійсно ніразу не стаття. Це набір суб’єктивних вражень, що ніяк не структуровані і не оформленф стилістично. Для початку пораджу почитати шкільні підручники, розділ “стилі мовлення”. Ну і далі питань щодо критики виникати не має.
  Без образ, просто треба знати.за що берешся (так,я філолог, якщо шо;))

 • Тарас

  Нормальна, коротенька замітка. Чітко та лаконічно.
  Я одного разу їхав вдень з Київа до Запоріжжя. Час тягнувся так довго! Ну його. Буду тільки вночі їздити. Ще хочу спробувати секс у поїзді ;)

 • Veselkova

  о! Тарас діло каже: чудова рейтингова статейка вийшла б на тему “Секс у потязі: реальність і фантастика” Питання акробатики, конструкції потяга, народної міфотворчості і гігієни включаються. Якщо оберено до гумору підійти, буде цілком гідно.

 • Тарас

  Та може й напишу звіт колись ;)