Культура поїзда

Багацько людей їздять у поїздах, особливо це стосується студентів, які так часто прагнуть добратися до своєї домівки та друзів. Завжди має бути якась культури, чи то пак правила, яких бажано дотримуватися, щоб зробити поїздку прийнятною для усіх.

Одне із багатьох, що виводить людей із себе – це п’яні сусіди по місцю, які, коли й не кричать чи хуліганять, виділяють сморід від якого й самому стає блювотно. Тому для п’янки у поїзді або збирайте цілий вагон друзів, або користуйтеся купе :) А взагалі людей у нетверезому стані міліція при мені радо «виселяла» на наступній ж станції.

Іграшковий поїзд

Користуюся я переважно нічними поїздами і коли лягаєш спати, то особливо дратує музика у навушниках, яка волає на половину вагона. Деяким людям це зовсім не заважає, бо вони, як і я, через музику засинають всього на одну хвилину довше, але щось мені підказує, що це багатьом не до вподоби. Та й вуха свої треба берегти ;)

Я думаю й не варто згадувати про елементарні правила гігієни, які є дуже важливі для приміщень, в яких ви будете знаходитися із сторонніми людьми, адже ваш запах не буде приємним, навіть якщо це дорогі парфуми, а особливо, якщо половина флакона вилита на вас.

Взагалі є ще багато нюансів, які можуть спаскудити поїздку або ж зробити її нудною, адже хороша компанія така рідкість у поїзді…

Вдалих вам поїздок!