Кухонна стільниця. Який буде ваш вибір?

Кухонна стільниця

Кухонна стільницяТим, хто вирішив купити стільницю на кухню, слід гарненько підготуватися до майбутнього приємного клопоту, пов’язаного з вибором. Адже з сьогоднішньої багатої різноманітності пропозицій треба вибрати варіант, який ідеально підійде за усіма вимогами.

Стільниці робляться з різних матеріалів, але в основному з ДСП, каменю штучного і натурального. Це найпоширеніші матеріали.

З усіх існуючих варіантів стільниці з ДСП найдешевші. Вони стійкі до всіляких дій, як механічних, так і термічних, вологостійкі. Правда, монтаж мийки має бути дуже якісним з ретельною герметизацією усіх стикувальних поверхонь, інакше може статися розбухання ДСП, після чого стільниця буде вже не придатною до використання і не ремонтується.

Дорожчим матеріалом стільниць є штучний камінь. Плюси стільниць з нього – ремонтопридатність: тріщини і сколи легко закладаються.

Виготовлені з природного натурального каменю стільниці коштують дорожче, але їх вартість себе повністю виправдовує. Це натуральний, природний матеріал стійкий до високотемпературних і механічних дій. У натурального каменю практично немає недоліків, хіба що, висока вартість, але, як вже відзначалося, вона цілком виправдана. Проте варто врахувати, кам’яна стільниця більше підходить просторим кухням.

Стільниця в інтер’єрі

Вище були розглянуті найпопулярніші матеріали. Разом з ними існують і різні варіанти виконання кухонних стільниць. Дуже оригінально виглядають кухонні стільниці із скла і нержавіючої сталі. Також є покупці, що віддають перевагу робочим поверхням з натурального дерева, а також з облицюванням з плитки.

При виборі кольору стільниці рекомендується звертати увагу на тон підлоги вашої кухні – бажано, щоб кольори горизонтальних поверхонь гармоніювали і були в одному тоні.

Стільниця – архіважливий елемент кухні, її обличчя. Стільниці доводиться витримувати постійну дію всіляких чинників, при цьому вона повинна зберігати зовнішню привабливість. Кожен матеріал має свої особливості, нюанси, плюси і мінуси. Тому, необхідно оцінити свої індивідуальні потреби і можливості і підібрати відповідну стільницю. При цьому треба пам’ятати, що вона купується не на один рік, так що, вибір стільниці має бути максимально усвідомленим і зваженим.

P.S. В общем, если имеется нужная сумма, то лучше заказывать столешницу из камня – это надежнее, красивее и солиднее. Сейчас удобно что кухонная столешница из камня может быть заказана прямо через интернет, например, в предприятии “Лурье”.