За якими критеріями варто вибрати собі принтер?

вибрати собі принтер

вибрати собі принтер“Спілкуючись” по роботі з оргтехнікою і принтерами, упіймав себе на думці, що уся ця різноманітність моделей зроблена на одній елементній базі, з однієї пластмаси, в одному Китаї і відрізняється хіба що марками, ключами на корпусах картріджів і місцями розташування чіпів на них же. У іншому – пригнічуюча одноманітність. А спори власників різних марок перетворюються на звичайні холівари.

Виходить, орієнтуватись потрібно не на бренд, а на технічні характеристики модельного ряду і поради знайомих або продавців – наскільки вдалою вийшла конкретна модель.

Що цікаво в технічних характеристиках?

Норма завантаження. Не більше ніж декулька десятків листів рекомендується друкувати на пристрої за день. Приблизно, визначається за швидкістю друку листів в хвилину та об’єму лотка для паперу. Ну і, власне, рядок в технічному паспорті виробу або відповідь продавця. Дорожчі, як правило, більші в розмірах, швидкісніші і більш вмісткі.

Об’єм картриджа. Чим більше, тим краще. Тому що все більше картриджів не піддаються перезаправці, а купівля нового завжди додаткові затрати.

Додаткові опції, наприклад вбудований факсимільний апарат або сканер. Вони перетворюють принтер у багатофункціональний пристрій: підключення до локальної мережі, додаткові USB- гнізда, можливість безпровідного підключення та інше.

Далі має сенс відкрити передню кришку, подивитися картридж (якраз оцінимо його розміри) подивитися, чи зручно буде завантажувати папір. Майже всі оцінюють габарити пристрою, забуваючи, що лоток для завантаження виймається або висувається. Варто порівняти товщину і жорсткість корпусних деталей, пам’ятаючи про те, що ушкодження корпусу можуть списати на неакуратне використання, а деякі моделі виглядають досить хиткими.

Важлива також зручність інтерфейсу, щоб було наявне як мінімум “російське” меню, ну і щоб дизайн і колір не входили в дисонанс із смаками власника. Наостанок запитуємо про наявність і термін гарантії, чи є сервіс-центри, чи є до моделі змінний картрідж і де його перезаряджати.