Як правильно вибрати круглий матрац

круглий матрац

круглий матрацНа перший погляд матраци круглої форми можуть здатися дещо непрактичними, проте такі ліжка нерідко зустрічаються в сучасному інтер’єрі. Багато фабрик вже навіть випускають відповідну модельну лінійку матраців такої форми і ціна на них розраховується приблизно таким чином: ціна стандартного матраца з приблизно тими ж розмірами + додатково 25-50% від його вартості. Така висока доплата цілком виправдана, адже створення матраца круглої форми займає куди більше часу і ручної роботи, ніж звичайного.

Перш ніж купувати круглий матрац, треба ще раз як слід подумати і зважити усі переваги і недоліки таких матраців. Взагалі слід сказати, що ліжка круглих форм дуже добре вписуються в приміщення з великою площею. Тобто в тих, де біля ліжка залишиться багато вільного простору. Для маленьких по площі кімнат такі ліжка зовсім не підходять.

Треба також знати, що діаметр матраца круглої форми має бути дещо менший, ніж довжина відповідного стандартного матраца. Наприклад, якщо великий круглий матрац має діаметр 240 см, то можна вписати в нього квадрат з шириною приблизно 170 см, або прямокутник з розмірами 130×200 см Це означає, що, придбаваючи круглий матрац з меншим діаметром, швидше за все ви будете відчувати дискомфорт через нестачу довжини матраца в двоспальному ліжку.

P.S. Покупать хороший и качественный матрас это крайне полезная для здоровья “инвестиция”. Сейчас можно найти матрасы разных уровней жесткости с разными наполнителями, но их назначение одинаковое – подарить вам здоровый сон.