Коли з’явилась кредитна картка?

кредитна картка

кредитна карткаКредитна картка могла б і не з’явитися ніколи у світі, якби не один кумедний випадок, який трапився з Френком Макнамарою. Одного разу ще у 1949 році відомий фінансист і голова великої фінансової компанії Hamilton Credit Corporation вирішив повечеряти зі своїми друзями і колегами – Альфредом Блумінгдейлом і Ральфом Снайдером. Замовивши один зі столиків ресторану у Нью-Йорку, вони обговорювали свої фінансові справи. Проте коли черга дійшла до того, щоб розплатитися за вечерю, виявилося що грошей у Френка не вистачає. Йому необхідно було телефонувати своїй дружині, щоб та привезла до ресторану необхідну суму грошей.

Після цього випадку Френк вирішив, що більше ніколи не потрапить до такої ситуації. Це наштовхнуло Френка на думку, що можна створити таку кредитну книжку, котру будуть приймати всі заклади країни. До цього існували кредитні книжки окремих магазинів, котрі власне і надавали кредити покупцям.

У ті часи заможні клієнти мали дуже багато кредитних книжок різних магазинів, Макнамаре ж придумав використовувати одну єдину кредитку для задоволення всіх потреб. Новим у цій схемі також був посередник між покупцем і продавцем, котрий міг поручитися за покупця. Саме так і виникла перша кредитна картка.

P.S. Купить хорошие и качественные копии известных брендов можно в сети. Интернет магазин Louis Vuitton где есть сумки, ремни и многие другие аксессуары для женщин вам в этом поможет.