Отримати кредит на відкриття і ведення малого бізнесу

кредит для бізнесу

кредит для бізнесуТі, кому набридло працювати на когось, намагаються налагодити свою справу і починають замислюватися про те, як організувати свій бізнес. У більшості випадків таким людям вдається реалізувати задумане. Але коли все вже, здавалося б, повинно бездоганно працювати, виникають проблеми з фінансовими коштами.

Для введення нових видів продукції і відкриття другої лінії на виробництві, для розширення виробничих потужностей бракує грошових вливань. Доводиться замислитися про те, як отримати кредит для бізнесу. На даний момент існує маса програм кредитування в цій сфері, які банки прагнуть запропонувати своїм клієнтам бізнесменам.

Не слід забувати про те, що банківські установи в першу чергу намагаються себе застрахувати і прагнуть понизити виникнення ризиків не повернення кредиту до мінімуму. Тому обов’язковою умовою отримання кредиту на бізнес стане термін успішного існування підприємства не менше 6 місяців. Для підтвердження налагодженої і прибуткової роботи потрібно буде надати у банк фінансові документи. Наприклад, може знадобитися баланс і форма про фінансові результати за останній звітний період.

Істотно підвищити шанси на отримання позитивного рішення по кредиту допоможе надання поручителя або заставного майна. Краще всього якщо поручителем виступить головний офіс. Що стосується заставного майна, то підприємець може надати квартиру, машину, заміський будинок, земельну ділянку.

Отримати кредит для малого бізнесу буде легко тим підприємствам і структурам, що задіяні в громадському харчуванні, будівництві, транспорті. Фірми, які займаються ігорним бізнесом або посередництвом у більшості випадків дістають відмову. Термін кредитування за такою програмою складає 5 років, при процентній ставці в 13 річних.

Отримати кредит для малого бізнесу можуть лише ті підприємства, які знаходяться на обслуговуванні у банку, в якому хочуть оформити кредитні зобов’язання. Для оформлення беззалогового кредиту треба, щоб фірма мала бездоганну репутацію в різних державних органах і переконливий строк стабільної роботи.

Якщо підприємець не упевнений у своїх силах, то краще звернутися по допомогу до компаній, які спеціалізуються на наданні допомоги клієнтам при отриманні кредиту. Кредитний брокер зможе оцінити стан справ у фірмі і підібрати вигідну програму кредитування.

Кстати, если вы только-только начинаете заниматься бизнесом и не сильны в разных бюрократических процессах, например открытии ООО, то можете заказать услугу в сторонней компании – подробнее здесь. Это максимально легкий метод, так как за вас сделают всю работу специалисты.