Красень короп

Короп

Короп Короп особлива риба, маса тіла може перевищувати 32 кг. Цю рибу можна вважати “домашньою”, оскільки було виведено декілька порід. Найпопулярнішим є дзеркальний короп. Річкового дикого коропа називають сазаном, він зростає величезних розмірів.  Це невибаглива риба, тому можна зустріти навіть в ставку, де погана якість води. Живиться практично усім. У такій водоймі у нього немає ворогів, щуки боїться усього лише на 1-2 році життя, потім його маса наближається до 1 кг і щука для нього вже не ворог. У холодній воді він малорухомий і не їсть, що говорить про його південне походження.

Його добре ловити удосвіта, але може клювати і впродовж усього дня. Це дуже розумна риба якщо побачить людину і волосінь поряд з насадкою, то чіпати приманку не буде. Якщо видно тільки волосінь і приманка, то вірогідність улову зростає. Його простіше упіймати на мілководді, закидаючи вудилище далеко від води, щоб не було видно рибалку і його тіні. Саме тому він тримається в місцях з великою рослинністю.

Короп швидко звикає до будь-якого корму і насадки, тому їх треба періодично міняти. Підгодовувати коропа можна за допомогою різних зернових сумішей (варена кукурудза, горох, перловка), підійде і консервована кукурудза. Самими хорошими ласощами для коропа вважається суміш з добавкою порошку какао і обсмаженим і товченим арахісом. Ще в якості підгодівлі можна використати хлібні сухарі. Їх досить помістити в сітку, до якої прив’язати камінь і за декілька днів до лову, закинути її, де рибалитимете.

Гнойові черв’яки є найпоширенішою наживкою. Ще можна використати так звані бойли, це зварені з борошна з різними добавками галушки. Їх можна не лише приготувати, але і купити.  Ще в якості приманки підійде варена картопля, її треба відварити, але не дуже, щоб вона була м’якою і міцно сиділа на гачку.

Однією з найефективніших насадок вважається каша з манки, води з додаванням насіння соняшнику. У 100 гр манки додати приблизно 70 гр води і невелику жменю насіння (заздалегідь їх треба підсмажити і очистити). Потім насіння дрібно розтерти. У киплячу воду додати  манку, постійно помішуючи, щоб не утворилися грудочки.  Потім викласти помученную кашу на стіл, посипаний сухою манкою, і вимішувати його постійно додаючи в нього розтерте насіння. Місити доки не буде усе тісто однорідним і щільним.  Слід пам’ятати, що ця риба швидко звикає до підгодівлі, тому її слід міняти.

P.S. Сейчас для рыбака в интернете есть много интересное – начиная от тематическое литературы и заканчивая покупкой снастей. Флюорокарбоновая леска kureha и другие товары на сайте oldfish.ru привлекут профессионалов и рыбаков-новичков.