Десять кращих фільмів за версією Стівена Кінга

фільми1. Впусти мене. Сага. Не далеко від Нью-Мехіко, в маленькому місті живе хлопчик Оуен 12 років, він не такий як усі, з ним ніхто не дружить. Але в його житті з’являється подружка, дівчинка-вампір на ім’я Эббі. Все міняється навкруги для Оуена, він закоханий і прив’язаний до Эббі, навіть знаючи, хто вона. Жахи.

2. Місто злодіїв. Головний герой живе в місті, яке лідер по злочинності, будучи сином ватажка банди, в спадок отримує усе уміння батька грабувати банки. Під час нальоту на банк, бере в заручниці Клер – симпатичну директорку банку. Але як завжди, піти йому заважає любов до Клер і заздрість друга. Драма, кримінал, трилер.

3. Початок. У талановитого злодія, на ім’я Кобб, проявляються рідкісні здібності, красти цінні секрети з глибин підсвідомості, коли люди сплять, і за ним починається полювання. Він постійно ховається, втрачає усіх кого любив. Але шанс для виправлення помилок у нього з’являється. Фантастика, бойовик, трилер, драма.

4. Соціальна мережа. Життя студентів гарвардського університету, міняється після того, як створюють Facebook. Вони стають мультимільйонерами, мережа має оглушливий успіх. Драма, біографія.

5. Хлопчики – нальотчики. Фільм про упертого поліцейського, який переслідує банду нальотчиків, відомих на усю Каліфорнію. Заважає ідеально спланованому пограбуванню. Кримінальний бойовик.

6. Піпець. Хлопчик, надивившись фільмів про супергероя, одягається в костюм улюбленого персонажа і йде боротися із злочинцями, при цьому ні чого не уміючи. Друзі наполегливо хочуть розібратися, хто цей сміливець. Бойовик, драма, комедія.

7. Химера. В результаті експерименту учених Клайва і Эльзи, на світ з’являється дівчинка – монстр, яка зростає в жінку – химеру, яка стає небезпечною для людей. Трилер, жахи, фантастика.

8. Монстри. З карантинної зони, після падіння супутника NASA в Мексиці, намагається вибратися турист, з випадковим попутником, який нібито знає дорогу. Драма, трилер, фантастика.

9. Диваки. Банда тупуватих хлопців, потрапляють у безглузді ситуації, вражають людей своїми трюками. 3d, Комедія, документальне кіно.

10. Не брати. Офіцер Рой Міллер, намагається достукатися до генералів, які шукають, атомні бомби на території Іраку, і які в щоб те, не стало навести порядок. Військовий бойовик, драма, трилер.

P.S. Хорошее кино для современного кинематографа, в принципе, явление не частое. Кроме того, поскольку все эти фильмы уже были показаны в кинотеатрах несколько лет назад, то увидеть их сейчас можно только в интернете. При этом например смотреть фантастику на Мегого можно в очень хорошем качестве по своему ТВ на большом экране. Также на сайте Мегого есть фильмы и других жанров: от комедий до триллеров, заходите и оцените сами.