Контрастна країна Ісландія

країна Ісландія

країна ІсландіяІсландія – надзвичайно красива і контрастна країна! Навіть бувалий мандрівник знайде для себе щось нове і цікаве. У Ісландії долини населені. На плоскогорьях не зустрінеш лісів, різноманітної рослинності, яка зустрічається в інших кліматичних зонах. Небо зазвичай покрите сірою пеленою, туман застилають осяжну далечінь.

Біля перевалів можна зустріти самотній будиночок, де можна сховатися від негоди мандрівникам. Місцеві жителі вважають, що в цих будиночках живуть привиди. Але, що робить несхожою Ісландію на усі інші країни – лавові поля. Вони займають досить великі площі.

Найбільш відоме лавове поле – Оудаудахрейн – найбільше у світі, воно займає 3.5 квадратних кілометрів. Якщо Ви хочете випробувати незабутні відчуття, відвідаєте – льодовик Вахтнаекутль. Найвища точка Ісландії – це гора Ерайваекутль. Якщо летіти на літаку, то перше, що бачиш, коли підлітаєш – це снігову вершину в середині неба.

Столиця Ісландії – Рейк’явік. Столицю з трьох сторін оточують гори. Океан можна побачити з верхніх поверхів будинків. Мандрівники залишаються під враженням від побаченого виду. Вершина Снайфелльсекутель контрастує з океаном. Це вершина розташована в сто двадцяти кілометрах від міста.

Природа країни різноманітна і неповторювана. Тут зустрічаються льодовики, водоспади, вулканічні виверження. Познайомившись з побутом і вдачею, місцевим колоритом Ісландії кожен знайде щось для своєї душі і не залишиться байдужим до цієї країни.

P.S. Если вам предстоит достаточно длительный перелет, то можно попытаться сэкономить на билетах. Найти дешевые билеты на самолет можно с помощью специальных сервисов, подбирающих наиболее оптимальную цену.