Ковролін: переваги і недоліки

Ковролін

КовролінКовролін – незнімний килим, що має сучасний вигляд і основу, що закріплює ворс. Він продається в рулонах, що дає можливість застосування на поверхні будь-якої площі. Саме тому ковролін зустрічається і в житлах, і в громадських організаціях. Від звичайного килима він відрізняється також малюнком: дрібним і таким, що повторюється. Монтаж і демонтаж ковроліну не вимагає особливих навичок.

З чого складається ковролін?

При виготовленні ковроліну застосовуються натуральні волокна і синтетика. Натуральний ковролін створюється з шерсті, склад якої дозволяє “дихати” і має пружність, водо- і вогнестійкість, але швидко зношується.

З синтетичних покриттів кращим вважається ковролін з нейлону. Він не вигорає від сонця, приємний на дотик і не зберігає слідів від меблів. Останньою розробкою є ковролиновое покриття з терклону і суприму. Для того, щоб підвищити зносостійкість, цей матеріал піддається хімічній і термічній обробці. По зовнішності і м’якості не поступаються шерсті.

Найдешевший і поширеніший ковроліновий настил виготовляється з акрилового і поліестерового матеріалу. Цьому покриттю характерний синтетичний блиск і жорсткість.

Переваги ковроліну :

  1. Комфортний матеріал, приємний на дотик і м’який. Відрізняється від звичного килима лише сучасною обробкою.
  2. Поглинає шум, наприклад, дитячий тупіт, кроки дорослих, звук предметів, що падають.
  3. Не вимагає складного відходу, оскільки не треба проводити його демонтаж і вибивати. За допомогою пилососа можна легко вичистити підлогове покриття. Можна замовити послугу чистки ковроліну в Clean-Best клінінговій компанії, ящко потрібно.
  4. Естетична якість. Різноманітність кольорів, багатоплановість фактури і малюнка дають можливість розширення дизайнерських меж.

Недоліки:

  1. Дешевий ковролін схильний до швидкого забруднення.
  2. Ковроліновий настил не підходить для укладання у басейні, ванні і туалеті, оскільки волога діє на нього руйнівно.
  3. Плями від крові, вина, чорнила і фарби не виводяться повністю.

Ковролін незамінний для домашнього інтер’єру, оскільки здатний створити затишок і комфорт для усієї сім’ї.