6 причин для вибору кованих дисків

ковані диски

Всім відомий факт, що литі диски поступово відвойовують ринок у кованих дисків. Не дивлячись на це, ковані диски користуються заслуженою популярністю у водіїв. Чим же пояснюється ця популярність?

По-перше:

Ковані диски відрізняються дуже вагомим у наш час чинником, вони дешевше литих дисків. Питання дизайну: старенькі добре доглянуті “Жигулі” на кованих дисках, виглядатимуть так, як ніби вони тільки що зійшли з конвеєра.

По-друге:

Литі диски мають високу міцність і твердість, а оскільки покриття доріг в основному не ідеальне рівне, то, як правило, при наїзді на горбок, або попаданні у вибоїну, литий диск може лопнути, що послідує його подальшій заміні (тоді як ковані диски отримують тільки деформацію і його можна буде надалі “розкотити” у майстерні).

Так само ковані диски можуть зберегти ваші шини при сильному ударі, за рахунок своєї високої пластичності! А це вже дуже вагомий чинник, адже збережені в цілому стані шини при ударі колеса, збережуть вашу машину, ваше здоров’я, а комусь навіть можуть врятувати життя! Перед тим як продовжити хочу сказати, що на сайте rezina.ua можна підібрати гарні і функціональні ковані диски.

По-третє:

Усім нам відомо що взимку дорожні служби вживають заходи по боротьбі з сніговим покривом і крижаною кіркою на дорогах, посипаючи їх всілякими сумішами в яких є речовини що впливають негативно на метал. Ковані диски прикриють вашу гальмівну систему і захистять її корозії максимально довго.

Може хтось скаже  що ковані диски поржавіють самі? Так це правда. Але ж литі диски так само робляться непридатними і оскільки вони не мають такої функціональності як ковані, то ваші гальма стануть непридатними разом з дисками. А відсутність гальм на машині це НЕБЕЗПЕЧНО.

По-четверте:

Завдяки дизайну кованих дисків на них прекрасно сидить високопрофільна гума, яка завдяки високому борту протистоїть ударам,  які при їзді по наших дорогах бувають дуже часто.

По-п’яте:

Функціональність кованих дисків дозволяє вибирати “гуму” на свій смак, хочеш з камерою хочеш без. Дуже зручно ставити на ковані диски безкамерну гуму – на ній є спеціальна спідниця, що дозволяє зручно сідає на диск, а також зачепиться за край борту і не пропускатиме стисле повітря назовні.

По-шосте:

Користуючись стандартними пристроями балансування можна залишити на диску подряпину, яка легко видаляється на кованому диску за допомогою хвилинної зачистки і зафарбовування.

Підсумовуючи усі аргументи можна дійти висновку, що ковані диски на rezina.ua будуть вам по кишені, ідеально підійдуть для наших доріг, а головне з кованими дисками на дорогах ви почуватимете себе у безпеці!