Декілька фактів про космічне життя

космічне життя

космічне життяЦікаво, що майже кожний космонавт переживає справжню «космічну хворобу». Симптоми цього недугу дуже схожі на «морську хворобу» – нудота та сильний головний біль. Річ у тому, що внутрішнє вухо людини не сприймає звичайної земної інформації про тяжіння.

Організм людини у невагомості працює зовсім по-іншому. Так, наприклад, усі рідини організму рухаються вгору, що призводить до закривання каналу носу. Кожний космонавт починає надуватися у прямому сенсі цього слова. Кістки людини починають втрачати кальцій, а м’язи починають атрофуватися, що призводить до сповільнення у роботі кишечника.

Проте у невагомості всі космонавти стають трохи вищими, адже тиск на хребет стає набагато меншим. А ось запор – це звичний стан для космонавта. Також внаслідок проведеного експерименту було з’ясовано, що всі космонавти не хроплять на Землі, та й у космосі сплять тихо. Проте спати у космосі біля ілюмінатору дуже складно, адже за один земний день у космосі можна спостерігати цілих 16 сходів і заходів Сонця.

А ось, якщо опинитись у відкритому космосі без захисного скафандру, то легені розірве через різку декомпресію, а рідина, котра знаходиться в тілі людини, просто википить.

P.S. Любителям космических путешествий, конечно приходится не сладко, возможно в будущем авиабилеты киев москва будут иметь одинаковую популярность с билетами в космос, сейчас, конечно, слетать на пределы атмосферы может не каждый.