Роботи на варті космічного сміття

на варті космічного сміття

на варті космічного сміттяЯк би не здавалося дивним, та люди змогли насмітити вже навіть у космосі! Так навколо нашої планети обертається приблизно біля 17 тисяч різноманітних об’єктів. Розміри цих об’єктів різноманітні, проте більшість має в довжину більше 10 см. Також при зіткненні ці більші об’єкти можуть розламуватися на менші, а тому кількість сміття тільки зростає.

Проте вчені запропонували рішення даної проблеми, вони хочуть поставити на варті захисту нашої планети від космічного сміття роботів. Так вчені планують побудувати спеціальні супутники, котрі можна вивести на орбіту та направити до найбільших скупчень сміття.

Далі спеціальні супутники будуть прикріпляти спеціально розроблені прискорювачі до великих фрагментів і направляти їх до нашої планети. При входженні в атмосферу з шаленою швидкістю, такі фрагменти космічного сміття будуть згорати у атмосфері. Здавалось би нічого складного як наприклад промышленные кондиционеры що використовуются для великих приміщень але обидва випадки мають безліч нюансів.

Проблема космічного сміття стоїть дуже гостро, адже його кількість тільки зростає. Так у 2007 році Китай знищив свій власний супутник на орбіті і цим самим утворив 2000 нових уламків. Нещодавно на орбіті зіштовхнулися російський та американський супутники і сміття стало ще більше.