Антивікова косметика або як продовжити молодість

Антивікова косметика

Антивікова косметикаЯкщо узяти фотографії наших бабусь і прабабусь, і порівняти з сучасними фотографіями жінок в тому ж віці, то відразу ж помітно, що останні виглядають набагато молодше. Не останню роль в цьому грає широке поширення ефективної антивікової косметики.

Вікових змін шкіри не може  уникнути ніхто з нас. Перші ознаки в’янення шкіри виявляються на обличчі в області очей. Через те, що шкіра тут дуже тонка, ніжна і чутлива, вона швидше втрачає пружність і в результаті з’являються перші зморшки, темні круги і мішки. Чим старше жінка, тим більшою мірою вона повинна звертатися до допомоги антивікових засобів, оскільки усі колишні креми вже не здатні призупиняти негативні зміни шкіри.

Малопомітні спочатку мімічні зморшки з кожним роком стають все глибше і помітніше. Причиною цьому є те, що в організмі знижується вироблення колагену і еластину. Тридцятирічний вік – той рубіж, з якого необхідно починати використовуватися відповідні антивікові креми. Завдяки своєчасному живленню і зволоженню ви зможете відстрочити старіння шкіри і появу глибоких зморшок.

Доглядати за шкірою навколо очей необхідно розпочинати з 25-річного віку. Але використати можна тільки ті креми і гелі, які пройшли офтальмологічний контроль і призначені саме для цієї зони. Ні в якому разі не можна наносити на тонку шкіру біля очей поживні або зволожуючі креми для тіла. Ефект об застосування грамотно підібраного крему почне проявлятися не раніше двох- тритижневого регулярного використання, коли компоненти крему в достатній кількості накопичаться в шкірі. На сайті http://myoriginal.com.ua/ до речі зможете знайти хорошу косметику.

Навряд чи варто нагадувати про те, що однією тільки косметикою перемогти старіння неможливо. Тільки у комплексі з фізичними вправами, правильним харчуванням і відмовою від поганих звичок ви зможете залишатися молодою і привабливою дуже довго.