Як купити косметику на eBay без ризику нарватися на підробку?

покупки eBay

покупки eBay Завдяки таким сайтам як eBay у дівчат з’явився доступ до найрізноманітніших брендів косметики, не представленої у нас, а також можливість за прийнятну ціну купити косметику, яка продається у нас в рази дорожче. Але виникає проблема – як купити косметику на eBay і не нарватися на підробку. Наступні поради допоможуть вам максимально понизити ризик нарватися на фейк, а також на прострочений товар.

1. Відкрийте для себе нові бренди косметики, наприклад, Laura Geller, Cargo, Too Faced, Smashbox, The Balm, Tarte і так далі які теж відрізняються хорошою якістю, їх рідше підробляють, та і купити їх можна на аукціоні набагато дешевше, ніж їх відоміші побратими. Про них ви зможете дізнатися з відомих бьюті-блогів, багато блогерів також виставляють відгуки на youtube. У ідеалі треба знати англійський, хоча нині інформації предостатньо.

2. До зміни сезону або свята кожен бренд косметики, що поважає себе, випускає лімітки – продукти, які випускаються одноразово і в невеликому об’ємі. Полюйте саме за ці продукти, оскільки у зловмисників не вистачить часу їх підробити. І взагалі, купуйте лінійки продуктів, які були випущені нещодавно, в новій упаковці. Для цього відвідаєте розділ новинки офіційних сайтів брендів косметики, в ідеалі стежте за анонсами, або знову ж таки зверніться до бьюті-блоів, оскільки кожен випуск нового продукту відомого закордоном бренду супроводжується істерикою бьюті-блогерів. Заразом обзаведетеся детальною інформацією про якість цього продукту. Ця порада допоможе вам також уникнути купівлі простроченої косметики.

3. Зверніть увагу на локацію продавця. Продавець з Китаю, швидше за все, впарить вам підробку. Також почитайте відгуки про продавця. Багато хто купує косметику тільки у продавців із США або Англії на eBay uk оскільки з eBay чи амазон доставка в Україну це не проблема.

4. Продавець, який виставляє товар на аукціоні в єдиному екземплярі, ймовірно, хоче позбавитися від непотрібного йому подарунка (unwanted gift) і, швидше за все, це оригінал. Проблема в тому, що такі продавці часто відмовляються висилати за межі своєї країни, але якщо їх можна і умовити. Або ж можна звернутися до послуг посередника.

І наостанок невелика рада, як заощадити на купівлі косметики на eBay . Частенько нам доводитися платити за відправку товару більше ніж за сам товар, але при купівлі декількох лотів продавці об’єднують їх в одну посилку і роблять знижку на відправку. Це можна запитати заздалегідь: Do you combine shipping? If yes, how much do you charge for each additional item? / Переклад – Ви об’єднуєте відправку, якщо так, то скільки ви берете за кожен додатковий лот?. Порийтеся у лотах цього продавця, може що корисне для себе знайдете, або ж об’єднуйтеся з подружками, сумніваюся, що вони зможуть встояти перед якою-небудь гарною косметичною новинкою.