Apple навчить користуватися iPhone 5S

iPhone 5S

iPhone 5SОстаннім часом досить велика кількість чуток і різних інформаційних відомостей витала в повітрі відносно нового мобільного флагмана iPhone класу 5S і революційного сканера відбитків пальців, який відомий користувачам під кодовим найменуванням Touch Systems ID.

Зокрема, багато власників нового яблучного апарату ставлять дуже очікувані і передбачувані питання про те, чи зможуть деякі зловмисники або навіть хакери якісно підробити відбиток пальця або безпосередньо використати навіть  відрізаний палець вже названої жертви.

Щоб наочно продемонструвати усі безперечні переваги новітньої технології від американського розробника, ця корпорація збирається використати пробне програмне забезпечення, яке буде офіційно доступне на телефонних апаратах iPhone формату 5S, які будуть придбані в роздрібних магазинах Apple Store.

Вищеописане ПЗ дозволить швидко і легко настроїти сканер Touch Systems ID на безпосереднього розпізнавання відбитку одного єдиного власника, який і буде закріплений за цим мобільним смартфоном. Незважаючи на деякі обмеження і недоробки програми, навіть цей метод дозволить повною мірою оцінити швидкість функціонування і точність окремого розпізнавання нового сканера від “яблучного гіганта”.

P.S. Если вам не нужны лишние понты в виде отпечатков пальцев, то можно выбрать версию телефона попроще iphone 5c – не смотря на пластиковый корпус он обладает хорошими характеристиками.