Чи є користь від риб’ячого жиру?

риб’ячий жир

риб’ячий жирДвадцять років вважалося, що використання риб’ячого жиру та морепродуктів корисне для серця. Але нещодавні дослідження основи риб’ячого жиру не виявили ніяких корисних властивостей, спроможних захистити людину від серцевих захворювань. Британський центр продовжатиме досліди, щоб остаточно підтвердити чи спростувати ці висновки.

Ще три роки до цього маштабного дослідження були зроблені протилежні висновки. А ось сьогодні вони навпаки показали підвищення сметрності у тих, хто приймав «риб’ячі капсули». Вплив риб’ячого жиру на інші частини організму не вивчався. Автори проекту та продавці риб’ячого жиру припустили, що такі висновки можуть бути пов’язані з накопиченням ртуті у риб’ячому жирі, якщо риба мешкає у забруднених водах.

Вчені рекомендують споживання риби не частіше чотирьох разів на тиждень. Слід пам’ятати, що риб’ячий жир також буває очищеним (має вітло-жовтий колір, видобувається фабричним способом, максимально звільнений від сторонніх домішок) та неочищенний.

P.S. Недвижимость в столице Украины достаточно дорогая, поэтому объявления продажа домов в Борисполе и других ближайших к Киеву городов пользуется достаточно большой популярностью.