Користь часнику

Користь часнику

З давніх давен джерелом здоров’я вважають часник. Він стимулює виробництво нашим організмом невеликої кількості сирководню, яка у більш великих дозах є отруйною, а в невеликих виконує функції антиоксиданту, збільшуючи кровоток до клітин. Також часникова дієта може захистити від різних видів раку, принести користь для серця.

Щоб отримати вищезазначену користь слід вживати 2 зубки часнику в день. Можно також взяти приклад з корейців, італійців, китайців, які додають часник до їжі тим самим використовуючи в день на людину від 8 до 12 зубків часнику. Часник буде більш корисним, якщо до їжі його додавати після 15 хвилин від того, як ви його покришили.

«Але як же свіже дихання?» – запитаєте ви. Ось тут нейтралізувати запах допоможе насіння фенхелю. Сьогодні деякі люди віддають перевагу часнику в таблетках, але достовірно не відомо, чи зберігає часник у такому вигляді свої корисні властивості.

P.S. Развитие для ребенка – достаточно важно в любом возрасте, уроки рисование для детей будь то живопись, карандаш и т.п. могу принести большую пользу – во-первых, занять чем-то малыша, во-вторых, научить важным вещам.