Чи корисно плакати?

корисно плакати

корисно плакатиДосліджуючи сльози ссавців, в тому числі і людини, вчені встановили, що тільки люди можуть плакати в результаті емоційного впливу. Сльози у тварин виділяються тільки для зволоження оболонки ока та для очищення очей. Окрім цього у людини можуть виникати сльози в результаті переживання нею певних емоцій. Тому фахівці розділили сльози людей на фізіологічні та емоційні.

Американський біохімік Вільям Фрей вирішив дослідити таке явище, як людські сльози. Провівши певні дослідження, вчений зміг встановити, що в емоційних сльозах міститься набагато більше білка, ніж в рефлекторних. Цей білок, який називається лізоцимом, має антисептичні властивості. Він може знешкоджувати бактерії, не даючи їм викликати небезпечні інфекції.

Фрей допустив таку думку, що емоційні сльози виконують зовнішні секреторні функції і видаляють з організму шкідливі речовини, які виникають в результаті отримання людиною емоційного стресу. Але які саме речовини, вчений поки що не зміг встановити.

P.S. Одна из первых задач ремонта квартиры – сделать качественный пол, услуга укладка ламината поможет вам заказать данный вид работ у профессионалов, которые работают уже не первый год.