Міняємо стиль. Модні короткі стрижки

Модні короткі стрижки

Модні короткі стрижкиЯкщо вам надокучило довге волосся, з яким ви не розлучалися упродовж багатьох років, або ви просто бажаєте змінити свій образ, пропоную декілька варіантів.

Але перш ніж остаточно вирішити, що робити, поставте собі деякі питання. Чи треба вам прибирати волосся в хвіст при зайнятті спортом? Чи є у вас фотографія з вподобаною укладкою, яку можна показати перукареві який маэ парикмахерский инструмент? І вже визначившись із стилем, виберіть один із запропонованих нижче варіантів, який підійде саме вам.

Якщо ви є власницею форми обличчя у вигляді серця, то вам підійде коротка стрижка, що трохи прикриває вухо. За нею треба мінімум догляду. Досить лише нанести на сухе волосся гель і трохи наїжачити зачіску. Така украдка, бз що створена без зайвих зусиль, підкреслить діловий стиль і запал характеру.

Якщо у вас від природи пряме і тонке волосся, і ви їх часто фарбуєте, то доречна лаконічна, але в той же час шикарна стрижка: волосся, підстрижене на 2-3 см нижче лінії вуха, і укладене убік за допомогою глибокого проділу. Для ще досконалішого ефекту можна нанести мус для волосся, що дозволить зачісці триматися впродовж усього дня.

Якщо ви – мініатюрна дівчина з копицею хвилястого волосся, вам підійде коротка стрижка “під хлопчика”. Звичайно, доведеться витратити декілька хвилин на випрямлення пасм в тім’яній частині голови, але результат коштує того. Ви станете власницею елегантної укладки.

Є один нюанс: хвилясте волосся часто плутається. Уникнути цього допоможе наступна процедура. На вимите вологе волосся нанесіть трохи крапель арганового олії, висушіть і розчешіть. Це не лише зробить пасма слухняними, але і надасть чудовий блиск.

Таким чином, правильно підібравши бажану стрижку, ви витратите на укладку мінімум часу і сил і зможете щодня виглядати бездоганно.