Кораловий замок: таємничий монумент втраченого кохання

Кораловий замок

Кораловий замокЯк одній людині вдалося створити справжнє диво інженерної думки з коралових брил загальною вагою більше ніж 1100 тонн? Так само як і стародавні чудеса світу, Стоунхендж і Великі Піраміди Єгипту, це приголомшливе та неймовірне творіння гідно того, щоб зайняти своє місце в історії.

Кораловий замок розташований в місті Хоумстед, Флорида, на півдні від Майямі, він являє собою хитромудрий сад, виконаний з величезних коралових брил, вага багатьох з яких перевищує кілька тонн. Але що ще більш дивно, так це те, що Кораловий замок був побудований одним-єдиною людиною, латвійським емігрантом на ім’я Еда Лідскальнін. Його навіть можна назвати чоловічком, якщо порівнювати його з його дітищем, зростання Лідскальніна не перевищував 5 футів, а вага – 100 фунтів. І на сьогоднішній день ніхто не уявляє, як йому вдалося створити подібне диво.

Монумент в пам’ять про втрачену любов

Лідескальніна кинула його 16-річна наречена, Агнес Скаффс, покинувши нещасного всього за кілька днів до весілля. У надії повернути Агнесу назад з розбитим від горя серцем в 1923 р. Лідескальнін відправляється в США і вирішує присвятити своє життя зведенню монумента в пам’ять про свою любов, який він назве Парк «Рок Гейт» (Скелясті врата). Над цим проектом він продовжував роботу аж до своєї смерті в 1951 р.

Замок являє собою диво інженерної думки і експерти досі ламають голову над тим, як Лідескальніну, який міг похвалитися всього лише чотирма класами освіти, вдалося самостійно побудувати Кораловий Замок? Всі роботи Лідескальнін вів ночами для того, щоб зберегти в секреті свої технології.

Наприклад, хто може пояснити, як людині вдалося спорудити 9-тонні коралові ворота, і більш того, сконструювати їх так, що важезні ворота розорюються від поштовху пальчиком? У замку можна побачити 40-футовий обеліск вагою в 28 тонн, сонячні годинники, які досі точно визначають час і телескоп, націлений точно на Північну Зірку.

Лідескальнін вів самотній спосіб життя, проводячи весь час у своєму замку, тут він побудував колодязь, фонтан, створив кілька предметів меблів, серед яких величезний стіл у формі серця, 25 крісел-гойдалок, ванна, ліжка і трон вагою в 5000 фунтів.

Тут не обійшлося без прибульців?

Існує безліч теорій щодо того, як Лідескальнініу вдалося побудувати чудо, приголомшливе уяву. Хтось вважає, що йому допомогли представники позаземних цивілізацій, інші впевнені, що йому вдалося осягнути таємниці подолання сили гравітації і оволодіти левітацією.

Згідно ще одній теорії Лідескальнін був експертом-самоучкою в області магнітних полів та їх властивостей. Ця теорія укладає, що місце для будівництва було обрано не випадково, воно було ретельно вивірене щодо полюсів Землі, саме це і повинно було допомогти Лідескальніну подолати сили гравітації і без праці переміщати камені вагою в кілька тонн.

«Навіть Альберт Ейнштейн не зміг розібратися в чому ж тут справа», – говорить Джон Пастерінг, інженер, який відвідав Кораловий замок ще в дитинстві. Саме з цього часу Пастерінг намагається розгадати загадку, однак він відкидає всі теорії, що стосуються надприродних сил і магнітних полів. Пастерінг вважає, що Лідескальнін застосовував основні інженерні принципи роботи з блоками і інструментами. І за допомогою найпростішої блокової системи доставляв важезні брили на потрібне місце. Пастерінг переконаний, що людина в змозі зрушити шматок скелі вагою і в 20 тонн, якщо у нього буде вірно сконструйована і правильно розрахована блочна система. Старовинні фотографії підтримують теорію Пастерінга, на фотографіях зображений Лідскальнін, що піднімає уламок скелі за допомогою гігантського блоку, другий такий же блок був знайдений у його майстерні. Свої секрети Лідскальнін забрав із собою в могилу, проте Кораловий замок, чарівний подарунок, який він зробив світу, стоятиме ще довгий час.

P.S. Свадьба – фактически официальное закрепление союза двух любящих людей, это пышная уникальная церемония может быть увековечена в памяти благодаря свадебным фотографам. Выбирая такого человека нужно обязательно посмотреть на портфолио фотографа и уточнить о его опыте работы.