Копірайтинг

Копірайтинг

Копірайтинг Слово “копірайтинг” в країнах колишнього СНД частіше викликає подив, ніж розуміння. Коли на питання про те, чим ми займаємося, ми відповідаємо, що у нас студія копірайтингу, люди збентежено покашлюють і вимовляють щось подібне до: “Е-е-е… А що це”?. Ми звикли до такої реакції, та все ж нам щиро хотілося б, щоб з кожним днем ставало все більше і більше людей, що розуміють суть і призначення копірайтингу.

Копірайтинг – це особливий вид роботи, в основі якої лежить діяльність людини по написанню промо- рекламных- PR – і інших текстів на професійному рівні. Результат роботи копірайтерів ми щодня бачимо на біг-бордах, сіті-лайтах, онлайн сайтах. Це також ті слова і словосполучення, які вимовляють політики на виступах, у тому числі і промова президента в новорічну ніч.

Існує три основні види копірайтингу: копірайт прямого відгуку, іміджевий копірайтинг і написання текстів на замовлення. Розглянемо їх детальніше.

Перший (копирайт прямого відгуку) вимагає від споживача моментальної дії після прочитання тексту. Приміром – “Прямо зараз йшли сполучення з текстом “Cayenne” на номер 1234 і ставай моментальним учасником в розіграші одного з трьох Порше Кайен”.

Іміджевий копірайтинг спрямований на закріплення в пам’яті людини рекламного бренду або послуги. До такого виду можна віднести фразу: “Салон технологічних рішень “Фарватор”. Ваш шлях у світі технологій”.

І останній вид, що говорить сам за себе, орієнтований на дві сторони: замовник і виконавець. Замовник вказує тематику бажаного тексту, а Виконавець утілює власну задумку в заданому клієнтом напрямі.

Замовляючи текст у копірайтерів, потенційних клієнтів перестануть обманювати “горе-писаки” і псувати своїми недопрофесійними текстами не лише свою, але і їх репутацію. А разом з нею – ще і репутацію усіх тих людей, які добре володіюсть навиками копірайтингу і реально допомагають компаніям і окремо взятим людям з якісними текстами.

Сьогодні, пробігши очима цю невелику статтю, ви отримали трохи корисної інформації про те, що таке якісний копирайтинг, і зрозумієте, навіщо він потрібний саме вам. Заходьте на наш сайт http://akke.com.ua/.