Концерт-зйомка 4POST

4POST

Амбіційність, досягнення поставлених цілей, любов шанувальників, оригінальність, нескінченний розвиток і креатив … здавалося б про кого це? … Безсумнівно про молодий, але дуже перспективний російський гурт 4POST.

Ці чотири молодих хлопця, ви напевно з ними знайомі (: Дмитро Бікбаєв-соліст, Олександр Міхальов-соло-гітара, Джоні-барабани і новий учасник-басист Андрій Єгоров почали сходження на музичний олімп трохи більше року тому ,але вже сміливо заявили про себе.Тільки  за минулий рік в їхньому арсеналі 8 абсолютно несхожих один на одного пісень, 3 кліпа (Адреналін, Капітан, і Атомний бам).

Останній до речі став саундтреком до фільму Василя Бархатова “Атомний Іван” (на екранах навесні 2012 року). Безліч номінацій на різні нагороди, перемога фронтмена групи Діми Бікбаєва в номінації кращий фабрикант 2011 і його дебют як режисера мюзиклів Бункер Свободи і Зимова Казка, в репертуар яких увійшли пісні гурту .. Перераховувати можна дуже долго. І от яскравим підтвердженням всіх звершень став концерт в одному з кращих закладів Москви-клубі Milk Moskow. Але концерт непростий, а можна сказати чарівний , адже по- перше це концерт-зйомка в якому взяли участь віддані шанувальники групи і музичні друзі: співак Дмитро Колдун, висхідна зірка співачка ЯжеВіка і співак Діма Тихонов зі своєю групою No Mar Tiz.

Концерт був підготовлений абсолютно в стислий термін: всього лише три дні знадобилося команді 4POST для підготовки до такого відповідального заходу, що ще раз підтверджує їхній професіоналізм .Діма Бікбаєв навіть жартома сказав: “Після цього концерту я напишу ще одну книгу:” Як зробити все з нічого за три дні “”. Примітно, що весь концерт був побудований абсолютно на живому звуці і знімали його цілих шість годин! У результаті зал повністю забитий п шанувальниками виконавців у числі 200 осіб з різних куточків Росії та країн СНД.

Соліст 4POST виступив ще й у ролі ведучого, звеселяючи всіх присутніх і розповідаючи історії з життя.Хлопці виконали вже хітові пісні зі свого репертуару: Адреналін, Капітан, гімн всієї молоді-пісня Покоління Russia, проникливі і чуттєві Фіолетові Бабочки, і Ти і Я, заряджають енергетикою Вдребезги і, Атомний Бам.На сцені був присутній і чудовий московський фан-клуб групи, який всіляко підтримував хлопців під час виконання пІсен.Безумовно, не обійшлося без сюрпризів.Обіцяна пісня Ближе  вперше виконали  на концерті.

Багато  шанувальників  після виконання заявили, що ця пісня однозначно стала їх фаворитом. Це  й не дивно. адже всі композиції Діма Бікбаєв пише сам і в тандемі з гітаристом 4POST Олександром Міхалевим. Вони завжди наповнені переживаннями, ліризмом, дійсно ‘розбурхують дівочі серця “! А завершила виступи чарівна пісня «На Новий год”, яка подарувала казку всім глядачам і слухачам цього відмінного святкового концерту! 31 грудня 2011 запис цієї пісні вийшла як кліп-привітання з Новим Роком та ще раз підтвердила, що 4POST не змінюють традиціям, адже в минулому році був знятий такий же Live на пісню “Давай  убежим”.

Діма Бікбаєв і 4POST: Ми безмірно вдячні всім, хто прийшов до нас вчора, хто підтримував, допомагав і веселився разом з нами! Спасибі нашим друзям! Сподіваємося, вам було так само круто, як нам! Побачити і оцінити старання колективу змогли глядачі каналу RU-ТV 3 січня 2011, а на прохання шанувальників повна трансляція буде на одному з російських каналів (стежимо за анонсами).

Але й це ще не все: вже в березні 2012 року відбудеться величезний сольний концерт 4POSTв Москві. Так що, можемо побажати цим хлопцям талану і натхнення, а Вам бігти за білетами!

P.S. Основной новостной портал Узбекистана Olam.uz поможет разобраться кто имеет право на прописку в Ташкенте а также узнать обо всех важных, актуальных новостях Республики Узбекистан.