У Києві відбувся благодійний концерт рок-гурту «Тінь Сонця»

Тінь Сонця

Тінь Сонця12 жовтня у Києві відбувся благодійний концерт рок-гурту «Тінь Сонця» на підтримку українського війська. Один з кращих столичних клубів – «Юність» був просто переповнений людьми. Понад 700 глядачів відвідали концерт, в якому поєдналось приємне та корисне – життєстверджуючий «козацький рок» та волонтерство.  

Усі кошти, зібрані з продажу квитків та додаткових благодійних пожертв підуть на закупівлю військової техніки, спорядження, зимового одягу та інших потреб українських бійців на сході. За попередніми підрахунками, це понад 77000 гривень. Детальний звіт про витрачені кошти «Тінь Сонця» обіцяє надати наприкінці жовтня.

концерт рок-гурту «Тінь Сонця»

Слід зазначити, що подібні ініціативи «Тінь Сонця» реалізує вже не вперше. Достатньо сказати, що лідер гурту Сергій Василюк неодноразово відвідував бійців у зоні АТО та вишкільні добровольчі табори з концертом.

«Я навіть не уявляю, як може бути інакше. Незалежно від того, військовий ти чи ні, твоя зброя – душа! Кожен на своєму місці має долучатися до нашої спільної   справи – захисту   нашого Дому», – каже Сергій.

концерт рок-гурту «Тінь Сонця»

Менше тижня тому «Тінь Сонця» виступили на «Львів Арені» перед боєм олімпійського чемпіона українського боксера Олександра Усика. Перемога була за Україною. Хлопці вірять, що добрими справами українці завжди перемагатимуть, головне ці справи робити.