Дерев’яний конструктор Walachia-12 (Модель «Церква»)

Дерев'яний конструктор Walachia-12

Дерев'яний конструктор Walachia-12Дерев’яні конструктори для дітей є відмінним способом розвитку у дитини просторового мислення, різних творчих здібностей, конструкторських умінь, умінь планувати свої дії і дотримуватися чітко поставленого плану.
Чеська компанія-виробник дитячих дерев’яних конструкторів “Walachia” є основним виробником дерев’яних унікальних конструкторів, що повторюють самі різні дерев’яні будови минулих століть, наприклад, церкви. Дитячі конструктори роблять з найякіснішого дерев’яного матеріалу, а не з відходів якого-небудь виробництва.

Будь-яка дерев’яна модель має базові елементи з однаковими типами, тому з них можна зібрати власне казкове містечко минулого століття. Для складання будь-якої моделі знадобиться усього лише клей і фарби. Підійде найзвичайніший клей ПВА і звичайні фарби, які продаються у будь-якому канцелярському магазині. Фарби і клей треба придбавати самостійно, окремо від набору з дерев’яними деталями.

Складання дерев’яного конструктора для дитини стане відмінним способом відчути себе архітектором і будівельником одночасно. Якщо ви хочете зробити дитині незабутній подарунок, що розвиває його здібності, то можна купити дерев’яний конструктор Walachia – 12 (Модель “Церква”) або якусь іншу.

P.S. По популярности данный конструктор можно сравнить разве что с Лего. Практически любой ребенок в восторге от lego city игры и может проводить за ней часы. Lego City – это наборы посвященный современному мегаполису.