Конкурс для школярів від соціального проекту “Світ без кордонів” від AIESEC Київ

конкурс

AIESEC КиївПроект є прикладом альтернативної освіти, яка можлива завдяки залученню молодих людей з різних країн світу, які проводять тренінги на теми культурної толерантності, розвитку різних навичок та здібностей, персональних цінностей та кар’єрної орієнтації для школярів міста Києва.

Учасники проекту:

  • Навчальні заклади міста Києва;
  • Понад 300 школярів старших класів;
  •  іноземних стажерів;

Проект триватиме 10 тижнів, протягом яких стажери з різних країн проводитимуть інтерактивні заняття англійською мовою для школярів. Заняття проходитимуть у вигляді тренінгів на конкретну тему та включатимуть теоретичну – вивчення теми, і практичну частини  – брейнсторминг, дискусії, симуляції.

Крім цього передбачається проведення 12 розмовних клубів для школярів за участі стажерів з таких країн як Канада, США, Китай, Єгипет для покращення рівня володіння ними англійською мовою та можливості доторкнутися до іншої культури; прес-конференціЇ із залученням відомих суспільних діячів; заходу до Дня захисту дітей за участю іноземних стажерів.

Проект у соціальних мережах:

  • http://vk.com/club38257256
  • http://www.facebook.com/groups/312766842124716/

Основні медіа-партнери: Освітнійпортал, Українськіновини, ПЛАТФОРМА, Видавництво “Основа”, Parta.ua.

Фінансові партнери: Lingua Nova, Київський славістичний університет, ABBYY Lingvo

Партнерами AIESEC є компанія Kraft Foods – стратегічний партнер AIESEC в Києві.

Інформаційні партнери: Advertising School, job.ukr.net, Комп&ньоН,  tochka.net, bigmir)net, trainings.ua, Освітній Портал, Українські новини, StudNews, Begun Украина, ПЛАТФОРМА, Jooble, UNISTUDY, b2blab, Роботодавець, parta.kiev.ua, Агенция Карьера.

АIESEC – міжнародна організація з понад 60-річною історією, представлена у 110 країнах світу, яка допомагає молодим людям віднайти і розвинути власний потенціал з метою подальшого позитивного впливу на суспільство. AIESEC виховує лідерів у яких є знання, навички, професійний досвід, розуміння суспільних проблем і особистий погляд на шляхи їх вирішення.

Більше дізнатися про AIESEC у Києві Ви можете на www.aiesec.kiev.ua

Швець Софія

PR – менеджер проекту «World Wihout Borders’12»
e-mail: sofiia.shvets@aiesec.net

Mob: +380931144785

конкурс