Конкурс бізнес планів

Конкурс бізнес планівОголошено конкурс бізнес-планів підприємницької діяльності серед молоді міста Києва.

Переможець отримує можливість РЕАЛІЗАЦІЇ бізнес-ідеї, а також багато цінних подарунків.

З метою залучення молоді до підприємницької діяльності шляхом підтримки її підприємницьких ініціатив Київський молодіжний центр праці оголошує Конкурс бізнес-планів підприємницької діяльності серед молоді міста Києва.

У Конкурсі беруть участь громадяни України віком від 14 до 35 років.

Конкурс проводиться у двох номінаціях:

  • виробництво, сфера послуг і торгівля
  • соціальний проект (передбачає бізнес-плани, які фінансуються за рахунок спонсорських, грантових коштів або коштів з державного бюджету та спрямовані на: покращення умов життєдіяльності особистості чи окремих соціальних груп; надання соціальних послуг).

Участь у конкурсі є безкоштовною.

На першому етапі подані заявки оцінюються експертною комісією. Учасники конкурсу, чиї бізнес-плани не пройшли експертну оцінку, зможуть отримати додаткові консультації.

Для учасників, які пройшли другий етап, будуть проводитися подальші консультації з питань оформлення і презентації бізнес-планів. На другому етапі конкурсу Конкурсна комісія розглядає бізнес-плани і визначає переможців у кожній номінації.

Бізнес-плани та заяви на участь у Конкурсі подаються до Київського молодіжного центру праці за адресою: м. Київ, вул. Б. Хмельницького, буд. 51, літ. Б., тел. (044) 288-10-02, на електронну адресу: kiev.idea@gmail.com

Детальнішу інформацію можна знайти на сайті КМЦП http://www.kmcp.kiev.ua

Офіційний партнер: Всеукраїнський Союз Молоді (www.smukraine.com.ua)