Коли з’явився комп’ютерний вірус?

комп’ютерний вірус

комп’ютерний вірусОфіційної дати появи комп’ютерного вірусу немає, бо з цього приводу науковці не можуть прийти до консенсусу. Та за однією версією комп’ютерний вірус вперше був представлений 10 листопада 1983 року аспірантом Університету Південної Каліфорнії Фредом Коеном. Молодий юнак під час конференції з безпеки у Пенсільванії наглядно продемонстрував що собою представляє комп’ютерний вірус. Після запуску вірусу на обчислювальній машині протягом п’яти хвилин Коен вже зміг отримати контроль над усією системою.

Авжеж Коен був не першим, хто вивчав можливості комп’ютерних вірусів. Але після його презентації багато хто з науковців замислився над тим, що таке шкідливе програмне забезпечення може завдати неоцінених збитків.

Так званим попередником Коена також вважають громадянина Пенсільванії Ріка Скрента, який у 15 років зміг написати вірус, що призводить до блокування операційної системи. Але ця програма не вийшла далеко за межі знайомих Скрента. Бо метою її створення був жарт над друзями.

P.S. Если вы хотите дабы ваши интимные ощущения были ярче, можете купить сатибо в Украине на специальном сайте, там же есть вся необходимая информация о препарате.