Компютерна залежність

Компютерна залежність

Компютерна залежністьЗалежність. У голові з’являється асоціяція із випивкою, тютюном і наркотичними засобами. Та мало хто знає, що існує компютерна залежність, яка досягла великих розмірів у сьогоденні. Компютер дуже корисна річ –  цьому ніхто не суперечить. Допомагає у роботі, навчані, спілкувані і одержанні інформації. Але крім користі – приносить і шкоду. Серед залежних  переважають підлітки. Звісно основний мінус – це ігри та інтернет.

Безумовно інтернет – це одне з найбільших відкритів людства. Та це все перевірене на власному досвіті. Різні сайти, чати, блоги – усе це поглинає тебе з головою і ти неочікувано помічаєш, що уже пізна ніч і потрібно лягати спати, та у голові : ” ще от перевірю пошту і точно спати…” – і так до ранку. За монітором ви втрачаєте не тільки свій час, а й зір, винекнення хвороб, адже компютер випромінює енергію, що впливає на наш організм негативно.

Ніхто звісно не застрахований від цього, та краще ніж пройти рівень у грі, чи написати другові – подзвоніть до друга, прогуляйтесь, або ж візьміть книгу. Власне на мою думку краще уже читати книги і бути залежним від них.

  • Tod

    Колись давно у підлітковому віці також була невелика комп’ютерна залежність)) Все в вринцпиці познається в порівнянні, залежність не завжди є якоюсь маніакальною руйнуючою силою… Че досягли б успіхів Стів Джобс або Біл Гейтс ябки не були залежними від своїх ідей, комп’ютерів і т.п. Любов – такой дуже специфічна залежність, комп’ютерні ігри? – ну, це весело і цікаво, є люди які по 1000 разів стрибають с пааршутом – для мене наприклад це якось ненормально і ніби залежність..
    Звичайно дітям або підліткам не є коросним проводити весь час за комп’ютером, це вже питання до батьків, які мають показати альтеративні можливості відпочинку, хоббі і т.п. Щодо книжок, вчора читав інтер’ю одного успішного американського підприємця – він казав що не любить художню літературу бо від неї ніякої користі, мовлял в житті повно цікавих реальних речей котрими можна займатися не витрачаючи час на вигадки :) Також цікава думка, адже є люди котрі ну дуже багато читають.. може вони також залежні?