Компютерна залежність

Компютерна залежність

Компютерна залежністьЗалежність. У голові з’являється асоціяція із випивкою, тютюном і наркотичними засобами. Та мало хто знає, що існує компютерна залежність, яка досягла великих розмірів у сьогоденні. Компютер дуже корисна річ –  цьому ніхто не суперечить. Допомагає у роботі, навчані, спілкувані і одержанні інформації. Але крім користі – приносить і шкоду. Серед залежних  переважають підлітки. Звісно основний мінус – це ігри та інтернет.

Безумовно інтернет – це одне з найбільших відкритів людства. Та це все перевірене на власному досвіті. Різні сайти, чати, блоги – усе це поглинає тебе з головою і ти неочікувано помічаєш, що уже пізна ніч і потрібно лягати спати, та у голові : ” ще от перевірю пошту і точно спати…” – і так до ранку. За монітором ви втрачаєте не тільки свій час, а й зір, винекнення хвороб, адже компютер випромінює енергію, що впливає на наш організм негативно.

Ніхто звісно не застрахований від цього, та краще ніж пройти рівень у грі, чи написати другові – подзвоніть до друга, прогуляйтесь, або ж візьміть книгу. Власне на мою думку краще уже читати книги і бути залежним від них.