Комп’ютерна залежність як згубна звичка

Комп'ютерна залежність

Комп'ютерна залежністьПсихологи відмічають, що у людей, які схильні до шкідливих звичок, часто виникає психічна нестабільність. Такі люди дуже часто не упевнені в собі, мають велику кількість комплексів. Як тільки людина виходить за рамки свого внутрішнього спокою, то природно починає шукати ті елементи, які дозволять йому цей спокій відновити.

Якщо людина звикла відновлювати цей спокій за допомогою сигарети або за допомогою відходу в який-небудь комп’ютерний світ, за допомогою наркотичної речовини або за допомогою звичайного сну, то це і буде закріплюваним постійним елементом, який використовується людиною в той час, як тільки його стабільність порушується, як тільки його психологічна рівновага коливається певними чинниками.

Йти від рішення яких-небудь проблем за допомогою інтернету – теж згубна звичка. Люди, які попалися в ігрову пастку, вважають, що можна піти в нереальний світ і все буде добре в реальному. На жаль, ця помилка, яка призводить іноді до плачевних результатів.

Був такий приклад в одній школі, коли хлопчика збила машина. А коли він опритомнів після наркозу, то сказав що був в комп’ютерному клубі і коли грав, одне з життів його було втрачене. І він подумав, що у нього залишилося ще п’ять або шість життів. І коли він вийшов на дорогу, навіть не помітив що він йде вже додому, що закінчилася вже його гра. А коли їхала назустріч машина, він подумав, що нічого страшного, адже у нього ще є шість життів в запасі.

Це говорить про те, настільки стирається така грань між реальністю і вигаданим світом, що люди іноді не помічає її взагалі. Людина звикла ходити в цей нереальний світ, від якого він отримує насолоду, підтвердження своїх власних достоїнств. Тут він знаходить рішення і виправдання своїх справжніх і внутрішніх проблем, вирішує їх таким чином.

Під час нових комп’ютерних технологій, все більше людей втрачають інтерес до книг, театру, мистецтва. Звичка проводити тривалий час перед комп’ютером тепер називається майже медичним терміном – комп’ютероманія.

При неправильному поводженні з комп’ютером відразу ж настає погіршення зору. Але якщо ви хворі комп’ютероманією, то навряд чи візьмете на замітку рекомендації фахівців. Інтернет поглинає вас цілком, і здається, що тільки сів за монітор, а пройшло вже не 5 хвилин, а декілька годин.

Психологи упевнені, що багато шкідливих звичок люди придбавають ще в ранньому дитинстві. І найголовніший приклад для наслідування у малюка – це звичайно ж його батьки. Саме їх поведінка починає копіювати дитина, а потім це переростає в постійну звичку.

P.S. Не смотря на то, что постоянно времяпровождение за компьютером считается проблемной привычкой, есть зависимости и похуже. Они вредят вашему здоровью с большей силой. Центр лечения наркомании в Киеве поможет избавиться от страшной зависимости раз и навсегда.