Комоди в інтер’єрі, як спосіб самовираження

Комоди в інтер’єрі

Комоди в інтер’єріНа відміну від попередніх років, сьогодні шкаф уступає місце в інтер’єрі комоду. Чому так відбувається та чи може комод повноцінно замінити цей предмет меблів? Давайте спробуємо зрозуміти. Шкаф походить з давніх давен, та є майже у кожному домі. Але саме сьогодні більшою популярністю за нього користуються саме комоди. Вони більш компактні та стильні – так вважають не тільки дизайнери, але й ті, кто оновлює свої квадратні метри.

Комоди вікористовують як із середини, так і з верху, прикрашая особливими для хозяїв статуетками, чи бильш потрібними для повсякденного використання речами. Приваблює дизайнерів у комодах і те, що просто своїм зовнішним виглядом вони можуть прикрашати кімнату, створювати її неповторний образ, відображати смак хозяїна чи хозяйки помешкання.

Якщо ви бажаете зробити стильним інтер’єр своєї кімнати, то на сайті lamelio.com.ua/ua/komodi вам запропонують кращі в Україні комоди на будь який смак. Різні форми та кольорові рішення допоможуть вам обрати саме той варіант, який підійде до вашого інтер’єру.

Створюючи оформлення своєї кімнати продумайте застосування у ній комоду. Його можно використовувати у якості підставки для техніки, для розміщення фотографій чи дитячих іграшок. Різноманітні фактури та форми дозволять вам створити у кімнаті дійсно неповторний дизайн.

Популярністью користуються комоди серед жінок, адже в них вони можуть зберігати свої особливі речі та косметичні засоби. Незамінним цей предмет меблів є й у дитячій кімнаті. Його поверхня може буди використана як столик, а ящички – для зберігання необхідних немовляті речей.

За розмірами комод може бути дуже великим та досить малим – все залежить від ваших потреб. Поставтеся відповідально до такого вибору, та створіть свій неперевершений інтер’єр.