Комочок щастя

Усі ми шукаємо протягом життя того єдиного друга, який завжди буде поруч з нами. Такий друг існує і його можна купити (саме так!). Ім’я йому – Собака.

Коли ти на руках вперше приносиш додому це маленьке створіння, то ще не уявляєш, що це твоя «дитина», твій друг, частина тебе. Воно дарує миті щастя одним своїм виглядом, лизанням рук, першим гавканням, першими прогулянками. Цією статтею я хочу розпочати цикл невеликих оповідей про різні породи собак. Усі вони найкращі, але для кожного є своя.

Золотистий ретрівер (Голден ретрівер) (англ. Golden Retriever, від Golden – золотий, retrieve – подавати) — порода мисливських підрушничних собак. Історія цих собак розпочалась у XIX столітті у Шотландії. А вже у 1913 році її визнав Кеннел-клуб (FCI).

Якщо ти шукаєш собаку для сім’ї, для душі, то золотистий ретрівер ідеальний варіант. Вони доброзичливі, слухняні, активні, міцні і витривалі. Ця собака навряд когось вкусить, обожнює маленьких дітей, легко вживається з іншими домашніми тваринами і просто буде чарівним супутником життя. Яскраво виражене “чого бажатимете”? є однією з головних особливостей породи. Найбільша радість для такого собаки, чим-небудь займатися разом з хазяїном. Порода досить кмітлива і піддається дресируванню, то ж з цим проблем не виникне, якщо ти вирішиш навчити собаку різним цікавим та необхідним командам.

Не чекай, що голден буде твоїм захисником (для даних цілей є безліч інших порід), вона призначена для сім’ї та полювання (приносити впольовану здобич).

Ще однією позитивною стороною даної породи є те, що вона не вимагає багато часу на догляд. Достатньо розчісувати собаку спеціальною щіткою кілька разів на тиждень, купати раз на місяць-два, смачно і комплексно годувати і все буде чудово.

Насправді про кожну породу можна говорити багато, але я виділила най основніше про золотистих ретріверів. Якщо ти зацікавився цією породу раджу пошукати більше інформації в інтернеті або в спеціальній літературі. А якщо ти закохався у цю породу, тоді не гай часу, а візьми собі цуценятко і розпочни з ним нову сторінку свого життя, переповнену емоціями щастя, любові і відданості.

П.С. Продаються цуценята золотистого ретрівера з родоводом у м. Івано-Франківську. Звертатись за телефоном: +38 050 373 05 43 (Зоряна) або писати на e-mail: zorya.filatova@mail.ru

Фото цуценят можна подивитись тут

Трішки про цуценяток:
Народились 06.04.2011 р. від титулованих батьків.

офисная мебель киев – лучшее решаение для вашего офиса. Интернет-магазин мебели “Скрыня”.
 • Хочу статтю про котє… :Д А якщо на серйозі, то непоганий спосіб “монетузувати” авторство на MOLODI.

  • Тут нема комерції, просто добра людина попросила допомогти. Цуценята не будуть дорогі, бо якщо не знайдуть їм притулок, просто доведеться їх вбити.

 • А я от вбачаю щось неправильне в “купівлі” цих комочків щастя.
  Нещодавно був на київському “пташиному” ринку, там цуценята – від 1500 грн. Виходить, що ти купуєш собі друга, в той час як інші залишають домашніх “улюбленців” просто неба, і їм, якщо ще повезе, знайдуть місце лише в притулку.
  Ви не думайте, це моє ІМХО – просто я сам собі в дитинстві знайшов найкращого друга просто на вулиці, він був вже досить дорослим, але ми провели з ним класних 10 років. Тому мені здається, що якщо ти дійсно хочеш не тільки знайти друга, але й сам стати другом, то краще поїхати в той притулок, де тих бідних звірів мерва, обрати й забрати до себе на догляд. Адже друг – це ж в першу чергу почуття, які він дає, а не порода й перемоги протягом трьох поколінь, правда?

 • Halicia

  В притулках найчастіше вже собаки з сформованими характерами та кожен з них вже має досвід вуличного проживання.А от цуценята від породистих батьків прогнозовані у майбутніх характерах та поведінці.Я не проти собак з притулків-але треба мати досвід поводження з проблемними тваринами, перш ніж там брати тваринку.Задоволення від спілкування має бути взаємним.