Кухонний комбайн BOSCH MUM 4655

комбайн BOSCH MUM 4655

Кухонний комбайн незамінний на сучасній кухні, він поєднує одночасно м’ясорубку, блендер, міксер, терку. Комбайн MUM 4655 елітного виконання, не занадто великої комплектації, але всі необхідні функції включені. Все, що входить в комплект можна використати як окремі прилади.

Міксер з чашею виконаний як прилад, що стоїть окремо, оснащений трьома вінчиками:

  • Пухнастий – для збивання рідкого тіста, як для млинців, білкових кремів;
  • Средний – для густішого тіста;
  • Крюк – для щільного тіста.

Розмір чаші для роботи міксера 3.9 л. Меншого розміру блендер, всього 1 літр, в його кришці є отвір для доливання, оснащений ковпачком з дозатором олії, необхідного при приготуванні домашнього майонезу.

Комбайн укомплектований м’ясорубкою, окрім неї в комплектації три суцільнометалеві диски, необхідні для:

  • Натирания сиру;
  • Шинковки і нарізки різної товщини;
  • Мілка тертушка, що використовується для приготування корейських салатів, з іншого боку груба терка для буряка.

BOSCH створив комбайн трансформер потужністю 550 ват. Який має гнізда для насадок зі вбудованим редуктором, чотири швидкості, може працювати в пульсуючому режимі. Готовий продукт можна зсипати в чашу комбайна або у будь-який інший посуд. Зберігати диски треба в спеціальній підставці або в чаші.

Додатково можна придбати різні пристосування, вони стандартні і підходять для різних моделей, хоча виробник передбачив усе необхідне.

P.S. Если вас интересует другая бытовая техника, тогда можете зайти на сайт компании. Возможна продажа бытовой техники bosch непосредственно через интернет магазин, выбирайте нужные вам товары (гарантия – 2 года).